Witamy! Jest piątek 20.10.2017, godzina 16:17
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...gdy kichasz z otwartymi oczyma gałki oczne mogą zostać wypchnięte?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient
HEADshot Radio - Idea


Spis treści:
1. Jak nas słuchać?
2. Idea.
3. Program.
4. Audycje archiwalne.


Ponad rok temu na Warsaw Game Show spotkało się dwóch facetów, mających zamiar zrobić "coś". Obaj byli fanami gier komputerowych i obaj byli zainteresowani polską sceną różnych gier sieciowych. Czuli, że muszą wynieść e-sport w kraju nad Wisłą na piedestał komputerowej rozrywki. Sami dokładnie nie wiedzieli co mieliby zrobić aby to uczynić. Mieli jednak pewność, że musi być to nowość, która przyciągnie uwagę innych graczy. Po ich głowach pełzało wiele pomysłów. Jedne się podnosiły, drugie opadały, lecz na dłużej stanął tylko jeden.

Pewnego dnia owi fajni faceci zauważyli lukę w kulturze polskiej sieci. Istnieje wiele serwisów traktujących o grach, jest też kilka lepszych czy gorszych zinów, ale są. Czego więc brakuje? Radia właśnie. Pomysł z radiem dla fajnych facetów uległ wtedy modyfikacji i ewoluował w radio dla graczy - HEADshot.

Naszym celem nie jest bycie kolejnym szaraczkiem. Nie chcemy schlebiać podrzędnym gustom, ani transmitować modlitw z Jasnej Góry. Chcemy umilić Wam granie muzyką najlepiej do tego się nadającą, a audycjami tematycznymi poszerzyć horyzonty dotyczące gier i wszystkiego co z nimi związane. Posiadamy wsparcie w postaci wielu, znamienitych partnerów zajmujących się profesjonalnie daną grą. To właśnie oni będą tworzyć obiektywne audycje, prowadzić relacje z meczów odbywających się w sieci, czy sprawozdawać to, co dzieje się na największych komputerowych imprezach w kraju. Macie przed sobą radio otwarte na wszelkie propozycje, radio, które ma na celu wzbudzenie zainteresowania wśród ludzi dynamicznych. To właśnie oni stanowią przyszłość tego narodu i to im chcemy pomóc w wolnych chwilach odrywając choć na chwilę od spraw życia codziennego, zajmując ich tym, czym są zainteresowani. Chcemy aby skrót Hs był rozpoznawany niezależnie od momentu i okazji, w których zostanie wypowiedziany, bądź napisany. Naszą aspiracją jest bezustanny rozwój. Pamiętajcie - my gramy lepiej niż inni. Pod każdym względem.

Pozdrawiamy!
Redakcja Radia HEADshot
GuildWars.comTeenArena Net