Witamy! Jest poniedzialek 23.10.2017, godzina 22:23
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...gdy kichasz z otwartymi oczyma gałki oczne mogą zostać wypchnięte?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient
Farm Totem Axe - Komentarze

Próbowałem farmić Totem Axy (w chwili pisania warte coś koło 5-6k) za pomocą rangera, jednak bezskutecznie. Niby coś wypadało, jednak było z tym za dużo zabawy, niektóre Life Pody wyskakiwały za wcześnie, a do tego Wind Raidery bez problemu takiego Łowcę rozwalały.
Poniżej prezentuje mój osobisty sposób na farmę. Trwa trochę dłużej jednak gwarantuje niezłym lootem. Build jest mój i nie korzystałem z żadnych obcych źródeł.

Atribbutes:

Death Magic - 12 + 1 + 3
Soul Reaping - 10 + 2
Blood Magic - Reszta

Set: Wand 20/20 (Vasburg Armory) oraz Skull +1 20%\+30hp (osobiście nie używam runek vigor co daje mi równo 400hp, czyli 100hp za każde pełne uleczenie armii bądź za Blood Renewal). Nadal poluję na Bortak Cestę, która mogłabybyć lepsza do tego zadania :).

Zbroja: Moja ma bonusy do armoru podczas posiadania Minionów, jednak chyba każda się nada.

Build:
{STRIKE}{STRIKE}{STRIKE}{STRIKE}{STRIKE}{STRIKE}{STRIKE}{STRIKE}


Zaczynamy naturalnie z Ventari Refuge. Zaraz przy wyjściu powinna być grupka lejących się mobów zapewniająca pierwsze miniony (Flesh a potem Vampirici). Kontynujemy dalej, lecząc miniony i wybijając wszystko po drodze aż do następnej krainy.


Reed Bog - najgorszy jest początek. Na dole powinny znajdować się trolle (których broń Boże nie aggrujemy!), zaś trochę dalej na poziomie którym jesteśmy jest popup scarabów. Jeśli wypadł ładny spawn można będzie przejść górną ścieżką bez "denerwowania" trolli, przy złym spawnie należy się cofnąć i przeładować lokację bądź podjąć walkę jeśli tylko mamy Golema (aczkolwiek trzeba mieć trochę szczęścia by zabić trolle za pomocą samego tylko Flesha). Teraz sztuką jest zwabienie jedynie 1-2 scarabów. Następnie ciągniemy je trochę do tyłu tak, by zaczęły się cofać. Są takie mejsca, że Scaraby będa próbowały Cię zaatakować (gdy ty walisz do nich z różdzki bądź Death Swarm), jednak po chwili zawrócą z powodu odległości od ich miejsca spawnu. Lepiej za blisko je nie podpuszczać z powodu ich zdolności wysysania zdrowia. Na pierwszym trupku tworzymy Golema i rozwalamy resztę Scarabów, pomogając sobie Death Swarm. Po akcji powinniśmy mieć 3-4 miniony, którymi ownujemy dalszą część ścieżki ze Scarabów i rozbudowujemy armię. Dalsza droga jest banalna ze względu na liczbe pająków/scarabów (ich niski armor) oraz liczebność nieumarłych, i w końcu dochodzimy do The Falls


The Falls. Oto ścieżka:

Tak jak poprzednio początek trudny. Są 2 możliwości: a) atakujemy "drzewca" Death Swarmami tak, by nie wywołać pająków (leczymy się Taste of Pain) lub b) jeżeli jednak mamy pająki (bądź pojawiły się 2 "drzewce"), to ustawiamy się tak, by nie mógł nas trafić ze względu na przeszkody terenowe (ach te boskie AI :P). I standardowo - Golem, Vampiry i przechodzimy dalej idąc zaznaczoną na mapie ścieżki. Jest dość paskudny moment podczas przejścia "mostem" w powalonego konara nad Trollami, duża szansa, że będa atakować (bug gry :/), zaś armia się zablokuje. Można spróbować rozwalić Trolle z góry bądź wcześniej zejść i rozwalić je z dołu albo też po prostu przebiec (niedaleko powinna znajdować się grupa Scalów). W czasie reszty runu musimy tylko pamiętać o jednej rzeczy - ani ty, ani armia nie możecie zginąć. Armię wciąż leczymy BotM, Blood Renewal musi być podczas przechodzenia od potyczki do potyczki wiecznie włączony. Podczas walk z powodu napływu życia od Vampiriców poświęcanie nie powinno sprawiać problemu, jednak podczas dłuższych przemarszów trzeba będzie się także posiłkować Taste of Death rzucone na Flesha, leczeniem armii i ponownym wskrzeszeniu giganta. Jeśli jakimś cudem armia jest stracona, to można jeszcze próbować ją odbudować na warthogach (z których też można czerpać życie np. Soul Feastem) bądź Scalach (co prawda Stripują Blood Renewal, ale sam Death Swarm + Taste of Pain pozwalają je z łatwością załatwić).

BTW. Czy wiedzieliście, że Miniony mogą levelować? Tutaj macie screen (18-->19lvl).

Niewierzący niech sami spróbują, wystarczy trzymać te same miniony cały czas przy życiu.

Powodzenia!
DragonLord


PS. Niedługo powinienem dodać filmiki, są gotowe już te z Ventari Refuge --> The Falls ale zostałem zmuszony przerwać nagrywanie. Jak nagram ostatni to postaram się je sklecić i umieścić.
GuildWars.comTeenArena Net