Witamy! Jest poniedzialek 23.10.2017, godzina 22:40
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...świecące dłonie, widziane u postaci wykonujących emotki, świadczą o posiadaniu przez daną osobę Edycji Kolekcjonerskiej GWP?(Dop. to NIE Chaos Gloves)
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient
Isle of Jade

Mapa #1 Mapa #2
Isle of Jade


- Lord Gildii (Guild Lord) otoczony przez Ochroniarza (Bodyguard), dwóch Rycerzy (Knights) i dwóch Łuczników (Archers);
- Lord Gildii może walczyć na odległość za pomocą łuku lub w zwarciu toporem, używając następujących umiejętności: Power Shot, Cleave, Cyclone Axe, Warriors Cunning. Lord posiada także umiejętność "Victory or Death!" [5en, 1/4s], którą zaczyna rzucać po upływie 35min walki, powodując zwiększenie obrażeń o 25% i zmniejszenie życia o 25% przez 90 sekund w obszarze (in the area).
- Ochroniarze używają umiejętności Maga Żywiołów (Elementalist): Fireball, Incendiary Bonds, Fire Storm, Maelstrom, Fire Attunement, Glyph of Energy. Posiadają oni także umiejętność specjalną Oath of Healing, którą mogą uleczyć Lorda za 200 punktów życia - rzucają ją jedną sekundę, więc można ją przerwać. Każdy NPC posiada także umiejętność "Victory or Death!" [5en, 1/4s], którą zaczyna rzucać po upływie 30min walki, powodując zwiększenie obrażeń o 25% i zmniejszenie życia o 25% - działa na każdego gracza bez względu na to gdzie się znajduje.
- Rycerze stoją zawsze przed GL, walczą mieczem, posiadają tarcze i korzystają z następujących umiejętności: Sever Artery, Gash, Healing Signet i Power Attack.
- Łucznicy używają długich łuków atakując każdego zbliżającego się przeciwnika. Potrafią się sami uleczyć za pomocą Troll Unguent. Mogą także spowolnić przeciwnika dzięki Pin Down.
- Cecha Charakterystyczna - W trzech miejscach na mapie znajdują się obszary pokryte Kolczastymi Koralowcami(Spiked Corals) - wchodząc na nie zostaniemy spowolnieni o 10% i za każdą sekundę poruszania otrzymamy 25 pkt obrażeń.
- Portale - Wejście w portal P1 spowoduje przeniesienie do drugiego portalu P1 (analogicznie P2).
- Flaga - Miejsce, w którym leży flaga.
- Wszystkie możliwe wyjścia (i wejścia ;)) z Siedziby Gildii.
- Punkty wskrzeszeń członków drużyny.
- W trybie obserwatora można kliknąć na tę ikonkę aby "zaczepić" kamerę w wybranym punkcie.
- Maszt (Flag Stand) - Zawieszenie flagi i utrzymanie jej przez 2min zaowocuje Zwiększeniem Morale (Moral Boost) o 10% za każde 2min (max +10%).

Opis
Sprawia wrażenie dużej, ale jak widać na zamieszczonej powyżej mapie, jest to tylko złudzenie. Obszar, po którym można się poruszać jest dość niewielki. Z każdego z dwóch wyjść z GH można pójść na dwa sposoby, aby dostać się pod Maszt, gdyż jedna z drug łączy obydwa wyjścia ze sobą. Teoretycznie najkrótsza droga wiedzie na południe z wykorzystaniem portali. Jednak po drodze dwa razy natkniemy się na Koralowce, które nieznacznie spowalniają i zadają obrażenia, więc jest ryzyko, że można tego nie przejść jeśli akurat znajdzie się ktoś z przeciwnej drużyny, kto dopomoże Koralowcom.
Lord znajduje się na podwyższeniu, do którego prowadzą schody. Podwyższenie nie ma z przodu osłony.
Walka toczy się najczęściej w okolicy flagi, ale częściej niż w innych GH przesuwa się w kierunku najbliższych schodów i mostu. Niezauważony podział drużyny jest raczej niemożliwy na tej mapie, gdyż wszystkie obszary są dość małe. Jednak wykorzystując portale można dość szybko przeskoczyć do GH przeciwnika, co może zostać przeoczone w ferworze walki.

Galeria

# 70 # 71 # 72 # 73
# 74
GuildWars.comTeenArena Net