Witamy! Jest środa 18.10.2017, godzina 14:51
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...przed GW: Factions, Soul Reaping nie miał żadnych ograniczeń, a Minion Master mógł mieć nielimitowana ilość minionow?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient
Umiejętności GWN - część druga

>>> Część pierwsza <<< >>> Część trzecia <<<


Część druga


Jagged Bones Animate Shambling Horror Putrid Flesh


Połącz Jagged Bones z Animate Shambling Horror, aby dostać 2 miniony w cenie jednego! Jagged Bones zamienia miniona na Jagged Horror, gdy ten zginie. Gdy Animated Shambling Horror zdechnie, również zostanie zastąpiony Jagged Horror. Rzuć Jagged Bones na "Horrora", nastepnie zabij go za pomocą Putrid Flesh, a nie dość, że wywołasz chorobę u pobliskich wrogów, to na dodatek dostaniesz gratis dwa miniony.Signet of SufferingHexes


Aby dodać silnego kopa nekromackim buildom opartym na hexach, zarzuć możliwie dużą ilość hexów na przecinika i użyj Signet of Suffering, który zadaje dodatkowe obrażenia w zależności od ilości hexów na oponencie.


Signet of Lost Souls


Czasami zdarza się, że na polu walki nie ginie wystarczająca ilość istot, a Nekromanta skądś energię musi brać. Jeżeli ma wystarczająco wysokie Soul Reaping, ten sygnet powinien mu pomóc. Pamiętaj, żeby używać tej umiejętności na wrogów z mniej niż połową zdrowia.

Wastrel's DemiseWastrel's Worry


dzięki tym dwóm umiejetnościom wpędzisz postacie rzucające czary w spiralę nienawiści. Wastrel's Worry zadaje im obrażenia, gdy rzucają czar. Natomiast Wastrel's Demise karze ich za każdy czar na pasku, którego nie używają.

Shadow Meld


Shadow Meld jest utrzymywanym Enchantem zbliżony działaniem do Aura of Displacement. Jednak zamiast teleportować do przeciwnika, teleportuje Cię do sojusznika. Przenieś się do Wojownika z Twojej drużyny, wprowadź zamęt w szeregach wroga szybkim uderzeniem i w mgnieniu oka wycofaj się z frontu. Zauważ, że Enchant ten jest utrzymywany na Tobie, więc może być łatwo usunięty.


Cautery SignetRemedy Signet


Usuń wszystkie stany z całej drużyny (także z Ciebie) przy pomocy Cautery Signet. Za każdy usunięty w ten sposób stan zostajesz podpalony na jedną sekundę. Szybko użyj Remedy Signet, który usuwa jeden stan, a będziesz mógł skontrować wiele buildów opartych na stanach. Staraj się być poza zasięgiem przerywania, gdyż Remedy Signet ma krótki czas odnowy, ale długi czas rzucania.


"The Power is Yours!"Umiejętności korzystające z adrenaliny


Z szybką zmianą broni i paskiem pełnym umiejętności opartych na adrenalinie, możesz stać się energetyczną bateryjką dla swoich współtowarzyszy nie tracąc przy tym zdolności bojowych. Użyj Okrzyku (Shout) "The Power is Yours!, aby każdy współtowarysz w zasięgu słuchu, zyskał natychmiast dodatkową energię, za cenę obniżenia regeneracji twojej energii na 10 sekund. Gdy twoja energia jest obniżona, opieraj się na adrenalinie, aby zadawać obrażenia.

Anguish Painful Bond Signet of Might


Rytualiści mają teraz nowe, potrójne kombo do swojej dyspozycji. Zacznij od rzucenia Anguish, czyli ducha, który zadaje podwójne obrażenia przecinikom pod wpływem Hexa. Rzuć Hexa Painful Bond, aby przeciwnicy otrzymywali podwójne obrażenia od duchów i użyj Signet of Might do zwiększenia obrażeń Anguish. Chociaż sygnet zabije ducha po 10 sekundach, to przez ten czas masz niesamowicie zabójczego ducha.

Tripwire Trapper's Speed Snare


Łap swoich przeciwników na ciągłe wywracanie. Aby uzyskać maksymalną efektywność Tripwire, który wywraca przeciników pod wpływem Spowolnienia(Crippled), zabierz ze sobą pułaki, które powodują ten stan i używaj Trapper's Speed, postawy przyśpieszającej stawianie i odnowe pułapek.

Glyph of Restoration


Wzmocnij leczenie Aura of Restoration dzięki temu Glifowi, który daje Elementaliście leczenie na zawołanie. Użyj tego Glifu, żeby się uleczyć i dostać dodatkową porcję zdrowia, zależną od kosztu energetycznego następnego rzuconego czaru.

Draghmar i Zhai

GuildWars.comTeenArena Net