Witamy! Jest piątek 20.10.2017, godzina 08:57
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...Kurzickowie są podzieleni na 5 domów: Lutgardis, zu Heltzer, Brauer, Vasburg i Durheim?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient
Umiejętności GWN - część trzecia

>>> Część pierwsza <<< >>> Część druga <<<


Część trzecia


Holy Haste Ethereal Light Healing Light


Holy Haste skraca czas rzucania wszystkich czarów leczniczych, ale kończy się jeśli rzucisz Enchant. Używaj go do czarów leczących bezpośrednio, ale posiadających długi czas rzucania, takich jak Healing Light i Ethereal Light, aby zmienić je w bardzo szybką dawkę leczenia.


Shadow Prison Black Spider Strike


Z tym elitarnym Hexem teleportujesz się do wybranego przeciwnika, łapiąc go jednocześnie w sidła. Połącz to z Black Spider Strike, atakiem drugiej ręki, który wymaga Hexa na przeciwniku, aby nagle twój cel został zatruty. Wprowadź to połączenie do swojego buildu na "niedobrego" Zabójce, żeby przyprawić o ból głowy nawet najlepszego Mnicha.


Avatar of Melandru Wearying Strike


Normalnie Wearying Strike powoduje Głęboką Ranę u trafionego przeciwnika, ale jednocześnie Osłabia ciebie, obniżając skuteczność dalszych ataków. Jeśli jednak wcześniej skorzystasz z Formy Avatar of Melandru, to będziesz odporny na wszelkie Stany, a co za tym idzie Wearying Strike nie będzie mieć żadnej kary.


Onslaught Lyssa's Assault


Jeśli twój pasek wypełniony jest wysokoenergetycznymi umiejętnościami, spróbuj połączyć Enchant Onslaught z Lyssa's Assault. Onslaught powoduje zmniejszenie kosztu energii i czasu odnowy twoich ataków, podczas gdy Lyssa's Assault daje energie jeśli jesteś pod wpływem Enchantu.


Wielder's Remedy Vengeful Weapon


Szukasz ciekawego buildu opartego na Weapon Spell? Weź Wielder's Remedy, Enchant sprawiający, że każdy twój Weapon Spell ściąga jeden stan, a także Vengeful Weapon, który kradnie życie i zagraj Mesmerem z Fast Casting, aby jak najszybciej rzucać Weapon Spell.


Chilling Winds Teinai's Prison / Ice Prison


Chilling Winds wydłuża czas działania następnego Hexa z Magii Wody, jaki trafi przeciwnika. Łacząc go z najdłużej działającymi Hexami Magii Wody (np. Ice Prison i Teinai's Prison) spowodujesz wyjątkowo skuteczne spowolnienie przeciwnika.

Draghmar

GuildWars.comTeenArena Net