Witamy! Jest niedziela 22.10.2017, godzina 09:57
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...w starym nordyckim języku Rurik oznacza "sławny władca"?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient
DownloadKlient Guild Wars - po uruchomieniu ściągnie on potrzebne dane. Jeżeli instalujesz grę w trybie online, warto użyć komendy -image. Opis jej zastosowania i działania znajdziecie w artykule "Komendy linii poleceń".
UWAGA - Aby móc grać, potrzebne jest założenie konta, czyli posiadanie klucza. Aby takowy zdobyć, należy KUPIĆ sam klucz, bądź grę w sklepie internetowym/zwykłym. Porady dotyczące zakładania konta znajdziecie w artykule "Zakładanie konta"MappingOut - Program który ułatwia życie łapiącym umiejętności. Po stworzeniu profilu i zaznaczeniu złapanych umiejętności program wyświetli listę tych jeszcze nie złapanych wraz z mapkami miejsc, w których można je znaleźć.


GWx2 - Przydatne narzędzie dla wszystkich posiadaczy kilku kont. Ten program pozwoli Wam na jednoczesne uruchomienie dwóch klientów Guild Wars, dzięki czemu nie będziecie musieli korzystać z pomocy innych ludzi aby przerzucić przedmioty z jednego konta na drugie, lub aby sami siebie runnować czy farmić dwoma postaciami na raz. Aby program działał poprawnie musicie skopiować swoją instalację GW na inną partycję dysku.


Texmod - Program umożliwiający podmianę oryginalnych tekstur w GW na teksturki stworzone przez graczy. UWAGA: korzystanie z Texmoda NIE jest pogwałceniem umowy EULA, ale ArenaNet nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia plików, w przypadku wadliwego działania tego programu.

Więcej informacji na jego temat możecie znaleźć w tym artykule.


Modyfikacje tekstur - tutaj znajdują się najpopularniejsze modyfikacje tekstur do GuildWars, a także tekstury stworzone przez polskich graczy. Jeśli uważasz, że zrobiona przez Ciebie modyfikacja powinna znaleźć się w tym dziale, wyślij ją na adres redakcja[na]guildwars.pl w temacie wpisując "texmod" a w treści mejla podając swój nick oraz tekstury, które plik modyfikuje. Mile widziane również screeny.Angielska instrukcja Guild Wars Prophecies - pdf / 8mb


Angielska instrukcja Guild Wars Factions - pdf / 7mbKarty umiejętności


Zabójca (21mb)

Elementalista (29mb)

Mesmer (28mb)

Mnich (24mb)

Nekromanta (25mb)

Łowca (26mb)

Rytualista (23mb)

Wojownik (25mb)

Cały komplet (191mb)


Uniwersalne zasady turniejów Guild Wars - wersja polska, przełożona przez Szoszanę.


Uniwersalne zasady turniejów Guild Wars - pobierz PDF, wersja angielska


Tylko Dodatki - pobierz PDF, wersja angielska

GuildWars.comTeenArena Net