Witamy! Jest niedziela 22.10.2017, godzina 17:38
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...exploit to nadużycie, wykorzystywanie błędów w grze?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient
Podróżnik
d kilku dobrych lat podróżuję po całym świecie. Już jako małe dziecko interesowałam się dalekimi wyprawami i poznawaniem nowych terenów. Widziałam wiele w swoim życiu- wojny, klęski, a także cudowne miejsca. Mimo, że matka zawsze starała się zatrzymać mnie w domu i wychować na porządną gospodynię, ja uciekałam wieczorami i wyruszałam w nieznane. Chciałam poznawać smak tajemniczości i niebezpieczeństwa czyhającego na terenach oddalonych od mojego domu. Dziś moi rodzice nie żyją, a ja pędzę żywot podróżnika.
Udając się na wyprawę zawsze zabieram ze sobą długi czarny płaszcz z kapturem, który podarował mi pewien mag w okolicach mego rodzinnego miasteczka, a także plecak z żywnością i stary łuk ojca. Łuk ten służył do polowania na zwierzynę, a obecnie pełni funkcję mojej broni do walki z dziwnymi stworzeniami.
Wiele już doświadczyłam i wiem, że w każdym człowieku jest chęć poznania czegoś nowego. Postaram się ukazać wam wiele tajemniczych miejsc, które kryje w sobie nasz przepiękny świat.Statua Melandru- pomnik Melandru, mojej patronki i niemego przyjaciela podróży.Sanktuarium Balthazara- przepiękna świątynia boga wojny, znajdująca się w okolicach Wodospadu w dżunglii Maguumy.Statua Lyssy- ukryty pomnik bogini piękna i iluzjii w Południowych Górach Shiverpeak.Portale na Kryształowej Pustyni- wiele interesujących informacji na temat teleporterów, znajdujących się na Kryształowej Pustyni.
GuildWars.comTeenArena Net