Witamy! Jest środa 23.08.2017, godzina 08:07
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...założenie słuchawek tylko na jedną godzinę, powoduje wzrost ilości bakterii w Twoim uchu o 700%?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Tworzenie Postaci


eśli posiadasz już konto do Guild Wars zapewne chciałbyś/-łabyś rozpocząć swoją przygodę, a do tego potrzebujesz postaci. Twoje konto domyślnie będzie miało cztery miejsca na postacie, a po zakupieniu kolejnej kampanii otrzymasz dwa bonusowe, czyli łącznie, posiadając wszystkie kampanie powinieneś mieć osiem miejsc na postacie (GW:EotN nie liczy się jako kampania, lecz jako dodatek i nie zwiększa liczby miejsc na postacie). Dodatkowo w Oficjalnym Sklepie można dokupić aż 24 miejsca do maksymalnej liczby 32 .
Aby stworzyć swojego bohatera klikamy na wolnym miejscu na postać a następnie na przycisku 'Stwórz'
Pierwszą decyzją jaką musimy podjąć jest określenie czy zamierzamy tworzyć postać do gry fabularnej (PvE) czy też wyłącznie do trybu gracz kontra gracz (PvP). Różnica polega na tym że postać PvE po stworzeniu ma pierwszy poziom, żadnych umiejętności, najgorszą możliwą zbroję i dopiero trzeba o nią zadbać, przechodząc fabułę, wykonując zadania itp. Postaciami PvE można grać w trybie PvP, jednak dopiero kiedy osiągną 20 poziom (za wyjątkiem kilku aren dopuszczających graczy na niskim poziomie). Postacie PvP od razu mają najwyższy, 20 poziom, dobrą zbroję i broń, a także kilka umiejętności, w tym jedną elitarną. Są bardziej uniwersalne, można bowiem dowolnie zmieniać im runy, pancerz, umiejętności na te które do tej pory odblokowaliśmy. Postaciami PvP nie da się grać w trybie PvE. Po zaznaczeniu interesującej nas opcji klikamy 'Dalej'
Teraz decydujemy się z której kampanii spośród dostępnych na naszym koncie ma pochodzić nasza postać, w przypadku GW:F i GW:N mamy do wyboru o dwie klasy więcej niż w GW:P. Zaznaczamy i klikamy 'Dalej'.
Po wybraniu kampanii pojawia się lista dostępnych klas, musimy wybrać jedną spośród wymienionych, pomoże nam w tym krótki, ogólny opis pojawiający się pod listą, krótko charakteryzujący cechy danej klasy. Wybieramy i klikamy 'Dalej'.
Teraz czas na wybranie płci postaci, nie ma ona żadnego znaczenia na tryb rozgrywki, kobiety wcale nie są cwańsze, a mężczyźni silniejsi. Prosta decyzja i 'Dalej'.
W kolejnym oknie dopieszczamy postać, możemy zmieniać jej fryzurę, kolor włosów, twarz oraz karnację na dowolną spośród podanych. 'Dalej'.
Teraz czas na ustalenie wzrostu (trzeba kliknąć na strzałkę i przesuwać w górę lub w dół), oraz koloru jaki nasz pancerz będzie miał na początku rozgrywki. 'Dalej'.
Ostatni rzut oka, wpisujemy imię i gotowe! :)


Yossek

GuildWars.comTeenArena Net