Witamy! Jest wtorek 24.10.2017, godzina 00:39
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...Zaklęcia(Enchanty), które nie wymagają celu(np. Zaklęcia Derwisza) omijają działanie Well of Profane?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient
Electronic Sports League

Krótki poradnik dla graczy zainteresowanych występami w tych rozgrywkachElectronic Sports League jest organizacją zajmującą się organizowaniem różnego rodzaju lig i turnieji online w najprzeróżniejsze gry w tym również i w Guild Wars. Będąc już w kilku zespołach pragnących grać w tych ligach przekonałem się, że sprawa stworzenia konta, drużyny etc. wcale nie jest taka prosta i przysparza wszystkim spore problemy. Dlaczego więc nie opisać tej procedury tak, żeby inni nie musieli się męczyć? Skupię się tu raczej na rzeczach, które jak wiem z doświadczenia, sprawiają ludziom problemy.

Na początek należy wejść na stronę http://www.esl.eu i założyć tam konto. Ten krok raczej nikomu problemów nie sprawia więc nie będę się zbytnio o tym rozpisywał. Link znajduje się w menu po lewej stronie pod nazwą Zarejestruj Gracza. Mail z linkiem aktywacyjnym przychodzi natychmiast, po kliknięciu w owy link przenosi nas do strony na której musimy ustalić hasło do konta. Jeśli korzystamy z komputera w domu, w którym nie ma różnych złośliwych istot mogących nam nabroić, to polecam wybranie opcji Zaloguj i zapamiętaj hasło na zawsze.

Następnym naszym krokiem powinno być wypełnienie wszelakich danych w "Centrum Dowodzenia". Nie będę tutaj oczywiście zajmował się rzeczami typu więcej o mnie tylko skupię się na rzeczach niezbędnych to gry w Guild Wars. Gdzie znaleźć można znaleźć poszczególne opcje widać tutaj:


Zacznijmy od ID konta gry (SteamID,...). Tutaj należy dodać wszystkie nicki z gry pod jakimi mamy zamiar grać (imiona postaci) w taki oto sposób:

Można dodać do 6 imion, oczywiście dla kolejnych wybieramy #2, #3 itd. Uzasadnienia i screena, przy wypełnianiu danej pozycji po raz pierwszy, nie musimy podawać.

Następnie kapitan (nie musi to być lider gildii) musi zarejestrować drużynę, a pozostali gracze muszą do niej dołączyć. Sama rejestracja drużyny jest banalna, za to aby dało się z nią cokolwiek zrobić należy od razu w Centrum Dowodzenia, w części nazwanej tak jak stworzony zespół, wybrać opcję Edytuj Profil i zmienić hasło na jakieś ludzkie. Przydałoby się przy okazji podać kanał IRC na jakim można zastać kogoś z drużyny - to dość ważne, gdyż bez tego nie można dołączyć do ligi (kontakt w grze to za mało). Z doświadczenia wiem, że nikt nie sprawdza kto na tym kanale siedzi, a nawet czy w ogóle on istnieje. Przy okazji należy skopiować numer z adresu strony widocznego w przeglądarce: http://www.esl.eu/eu/team/edit/2176696/ - ten numer wraz z hasłem będzie potrzebny innym graczom aby do drużyny dołączyć. Teraz pozostaje kapitanowi już tylko wgranie loga i czekanie na to, aż pozostali członkowie dołączą do drużyny.

Dołączanie do drużyny polega na podaniu jej numeru i hasła. Numer i hasło gracze powinni dostać od kapitana, skąd go wziąć napisałem już wyżej. Nie próbujcie dołączać po nazwie drużyny, gdyż nie znam jeszcze żadnego przypadku w którym to by zadziałało.

Gdy mamy podane informacje kontaktowe (kanał IRC) i w drużynie jest 8 graczy możemy już zapisywać się do pucharów i lig Guild Wars. Udanych występów!
GuildWars.comTeenArena Net