Witamy! Jest sobota 21.10.2017, godzina 12:29
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...kiedyś, aby zmienić rozłożenie atrybutów, trzeba było za każdy wycofany punkt płacić specjalnymi punktami atrybutów?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient
REGULAMIN Polskiej Ligi Guild Wars.pl


1/ Liga rozpoczyna rozgrywki 1 kwietnia 2007 i trwa do 1 lipca 2007. Rozgrywki są w systemie cotygodniowym od niedzieli do niedzieli. Każda gildia rozgrywa jeden mecz(tylko jedna walka GvG) z gildią przeciwną na zasadzie każdy z każdym. Tygodniowo będzie to, w zależności od okresu i ilości zgłoszeń, od 2 do max 3, w dwóch-trzech kolejkach, spotkań .Tydzień weekendu majowego 29.04-6.05 będzie przerwą w rozgrywkach. Możliwe jest wtedy rozegranie meczów z kolejnego tygodnia jeśli obie gildie wyrażą zgodę. Za zwycięstwo przyznawane są 3 punkty. Remis 1 punkt.
Minimalna liczba gildii potrzebna do rozpoczęcia ligi – 16 , max – 27.

2/ Gildia może korzystać z 1 guesta podczas meczu. Guest musi być zgłoszony drużynie przeciwnej przed rozpoczęciem meczu. Dopuszcza się użycie henchów. Hero są zabronieni.
Wszystkie gildie są zobowiązane do nadesłania do 30 marca screenów z rosterami gildii na podane adresy. Wszyscy gracze którzy dołączą do gildii w trakcie trwania ligi mają zakaz gry w tygodniu w którym doszli do składu gildii. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do ew. kontroli roosterów gildiowych.

3/ Jeśli wystąpi DC gracza/y jednego z teamów przed otwarciem bram(start zegara) mecz należy powtórzyć. Po tym czasie mecz uznaje się za ważny. W przypadku DC nikt nie ma prawa wyjsc poza bramy, a gildie wpisuja resign. Podpatrywanie buildu przeciwnika jest niedopuszczalne.Powtórka musi sie odbyć w czasie niedluższym niż 10 minut. Jeżeli nie następi z winy ktoregoś z zespołów, poniesie on konsekwencje regulaminowe.
Przy ew. rozbieżnościach w interpretacji czasu wykładnią będą screeny. Nieudokumentowanie "niewczytania się" bedą karane walkowerem

4/ Wszystkie gildie umawiają się na mecze pomiędzy sobą wg. danych kontaktowych umieszczonych w oddzielnym topicu. Mecze należy rozegrać od niedzieli do niedzieli.
Wszystkie mecze powinny odbyć się przed 22.00 chyba, że obie gildie zgodzą się na późniejszą godzinę. W przypadku problemów z umówieniem się na mecze należy poinformować organizatorów do środy 22.00 każdego tygodnia. Podstawą oceny sytuacji będą screeny. W przypadku braku porozumienia z winy obu stron organizator wyznacza przymusowy termin na niedzielę kończącą kolejkę rozgrywek.
Maksymalny poślizg od umówionej godziny wynosi 15 minut.
Gospodarza spotkania wyznaczają organizatorzy w planie rozgrywek. Gildie będą miały połowę gier „home” połowę „away”. W przypadku nieparzystej ilości gier może być odstępstwo od tej reguły o 1 mecz.

5/ Gildie które nie stawią się na zaplanowane spotkanie oddają mecz walkowerem. W przypadku dwutygodniowej absencji lub 5 walkowerów podczas całego okresu trwania sezonu gildia zostaje automatycznie zawieszona w rozgrywkach, a wszystkie gildie otrzymują 3 punkty za zwycięstwo walkowerem bez względu czy rozgrywały z nimi mecz, czy nie.

6/ Podstawą do weryfikacji wyniku spotkania jest screen kończący rozgrywkę . Na screenie powinno być widać okno Party drużyny zwycięskiej, wynik spotkania oraz okno członków gildii, czyli jej rooster. Screeny powinny zostać wysłane niezwłocznie po zakończeniu meczu na adresy podane w temacie kontaktowym. Obowiązek ten należy do drużyny zwycięskiej.

7/ Jeśli po ostatniej kolejce na miejscach premiowanych nagrodami będą gildie mające taką samą liczbę punktów, o dokladnym miejscu w tabeli decydować będzie wynik bezpośredniego meczu miedzy nimi (który odbył się w ramach ligi). W przypadku, kiedy takich gildii będzie więcej, utworzona zostanie dodatkowa tabela, w której uwzglednione zostaną tylko mecze między zespołami ktorych to dotyczy. Na jej podstawie zostaną przydzielone ostateczne miejsca w tabeli generalnej.

8/ W przypadku sytuacji nieregulowanych regulaminem decydujący głos mają organizatorzy. Karami za naruszenie regulaminu będą karne punkty(odjęcie 3 punktów) lub w ciężkich przypadkach dyskwalifikacja.

9/ Lista nagród oraz zasady ich podziału:

Nagrody klasy A: Klawiatury wodoodporne Microsoft
Myszy bezprzewodowe Microsoft

Nagrody klasy B: Pendrive Kingston 1gb

Nagrody klasy C: Słuchawki z mikrofonem, Pendrive 512 mb, programy i gry komputerowe

Nagrody klasy D: Płatne serwery Ventrilo z wykupionym abonamentem na okres min 3
Miesięcy,
Gildia z 1 miejsca po zakończeniu ligi ma prawo do wybrania 1 z dostępnych nagród klasy A oraz jednej z dostępnych nagród klasy C dla każdego z 9 (8 plus 1 rezerwowy) graczy gildii. W przypadku większej ilości graczy to gildia wewnętrznie decyduje kto ma je dostać.

Gildia z 2 miejsca ma prawo do wyboru 1 z pozostałych nagród klasy A dla każdego z 9 członków gildii. Dodatkowo gildia otrzymuje nagrodę klasy D.

Gildia z 3 miejsca ma prawo wyboru 1 z pozostałych nagród klasy C dla każdego z 9 graczy.
Dodatkowo gildia otrzymuje nagrodę typu D.

Dodatkowo wśród gildii które rozegrają wszystkie mecze w sezonie zostanie rozlosowana nagroda dodatkowa w postaci nagrody typu B dla każdego z 9 członków gildii. W losowaniu będą brały również udział gildie z miejsc 1-3 pod warunkiem rozegrania wszystkich meczy w sezonie.

Możliwe że w trakcie sezonu pojawią się nowi sponsorzy wtedy dodatkowe nagrody zostaną dodane do puli.

Wszystkie nagrody zostaną wysłane pocztą w ciągu 21 dni od zakończenia rozgrywek. Tj. do 22 lipca 2007. Istnieje też możliwość odbioru osobistego w Poznaniu, Gnieźnie , Grodzisku Wlkp lub Włocławku.
GuildWars.comTeenArena Net