Witamy! Jest środa 18.10.2017, godzina 16:48
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...czapki świętego Mikolaja dostawało się od avatara Dwayny podczas Eventu Bożonarodzeniowego?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient
Wywiad Krzywego
TavaCzy możesz zdradzić mi Twoje prawdziwe imię, wiek i skąd pochodzisz?
Po prostu Tava Jest najlepszy;) jestem ze Szczecina i mam 17 lat.

Co mógłbyś powiedzieć na temat fb, tytułach, capie i czasie jaki spędziłeś w grze?
Na chwile obecną mam 5,996,306fb, całkowity cap to 105k fb, a tytuły: Terrifying Champion (381pkt), Renowned Hero (7276fame), Conquering Gladiator (1912pkt) oraz Victorious Commander (296pkt), którego zrobił mi brat ;D Do tego mam równe 5000h/29 miesięcy.

Jak zacząłeś grać w GW?
Na GW strasznie nakręcił mnie Yawg, którego znam z RL (pozdro;), więc pograłem w jakieś bety, ale nie przypadło mi do gustu. Dopiero, kiedy w wakacje na aukcjach pojawiło się wiele keyów w bardzo przystępnej cenie, zdecydowałem się kupić GW i pograć więcej.

Czy możesz opowiedzieć o swojej karierze w GW?
Ze względu na to, że to Yawg mnie wkręcił w grę, to praktycznie z miejsca trafiłem do [BoS]. Po dość długiej przerwie jaką miałem trafiłem do ToS, w którym ci mniej aktywni gracze mieli się rozegrać na nowo :P Skończyło się na tym, że zbrzydło mi GvG (VoD w 30 minucie, kampienie bazy po 10-15 minut, 2 bodyguardy itd) i przez wakacje grałem tomby w [HoT]:P Dopiero tam poznałem jakichkolwiek polskich graczy spoza BoSu;) Kiedy ANet wzięło się za poważne zmiany w GvG postanowiliśmy reaktywować [BoS], który utrzymał się około pół roku. Od tamtej pory miałem swoje 3 miesiące w [RiSC], potem wakacyjne pugowanie w [POM], które wyszło nadzwyczaj dobrze i pozwoliło mi poznać wielu 'topowych graczy' ^^Po wakacjach niewypał jakim się okazało [QqpP].. Skończyło się na tym, że polska cześć tej gildii połączyła się z niedobitkami z [BSP] i graliśmy tak razem ze 2 miesiące. Od kiedy [BSP] poszło się kochać jestem w [tard], które jak narazie okazało się najlepszą z moich gildii ;P

Jaką postać lubisz najbardziej i dlaczego?
Oczywiście ranger, bo jestem nim najlepszy na świecie!!1!!!1!11oenoeneleven
Do tego fajnie się nim gra bo ma odpowiedź na wszystko, potrafi sobie sam poradzić w wielu sytuacjach i co najważniejsze jest bardzo istotny w teamie, a lubię mieć kontrole nad tym co ważne ;P

Możesz coś powiedzieć o swoich set’ach?
Taki jaki aktualnie potrzeba (poisonous/crippling) Recurve Bow of Frotitude z 15^50 główny łuk
Vampiric Flatbow of Fortitude 15/-5 do mordowania npców
Vampiric Shortbow of Fortitude 15^50 do męczenia flagowych i jakichś innych dziwnych sytuacji w grze
Poisonous Spear of Fortitude 15/-5 & Tarcza of Frotitude +10vs piercing, czyli set do umierania

Czy pamiętasz jakąś swoją wpadkę na GvG?
Pełno małych ;P Jako, że rangerem gram od pół roku to ciągle zdarza mi się ich masa. Z takich grubszych, to nic konkretnego. Może tylko wbiegnięcie mesem z flagą w ręku na warriora, 2 aggro od monków, podczas MT i oddanie tym boosta.

Pamiętasz swoje pierwsze GvG?
Samego GvG nie, ale pamiętam jak miałem w nim biegać z flagą jakimś śmiesznym toucherem, który miał wtedy skille tylko z GW:P i Yuki (również pozdro;) biegał ze mną po GH i pokazywał mi gdzie się spawnuje flaga, a gdzie mam ją donieść itd.

Jakim buildem najbardziej lubisz grać? Dlaczego właśnie ten?
Ofkoz 'balanced';) ze względu na to, że z niczym nie ma, ani auto-wtopy, ani auto-wina i wszystko zależy od faktycznych umiejętności graczy, tego jak potrafią się przystosować do gry przeciwnika i narzucić mu swoją inicjatywę.

Jaka była najbardziej zacięta walka którą grałeś?
Nie pamiętam ;P Wiem tylko, że najwięcej wysiłku włożyłem w pierwszy mecz vs vD, kiedy doszedł do nich Sake;) Strasznie chcieliśmy im dokopać ze względu na niego i się na szczęście udało.

Czy pamiętasz walkę, którą przegrałeś a powinieneś ją wygrać?
Nasza ostatnia gra na MT z SpNv, która zabrała nam półfinał :P Może gdybym podjął ze 2 inne decyzje to byśmy to wygrali, bo było bardzo blisko;)

Wolisz grać 8v8 czy Split? Dlaczego?
Wolę 8v8 bo się gra dużo łatwiej i w tym jesteśmy naprawdę dobrzy:) Wygrana poprzez dobry split daje dużo więcej satysfakcji, ale jest przez to znacznie trudniejsza.

Wolisz grać agresywnie czy defensywnie?
Zdecydowanie agresywnie;) Nie można dać sobie narzucać sposobu gry przeciwnika, więc trzeba grać agresywnie, aby to on musiał reagować.

Na jakim GH gra ci się najlepiej danym buildem? Dlaczego?
Frozen Isle oczywiście;) GH stworzony idealnie pod 'balanced', pozwala rozegrać mecz na bardzo wiele sposobów.

Jaka gildia jest/była najlepszą w GW, według Ciebie?
[tard] oczywiście, bo ja tam jestem;) Jeszcze ewentualnie vD/eF dawały radę, bo grali bardzo podobnie przez dość długi okres, a ich mecze zawsze były najlepszymi jakie widziałem na obsie;)

Czy odpowiada Ci obecny system GvG czy wolałeś może starą drabinkę?
Mi się dużo bardziej podoba obecny system;) Tak naprawdę, co za różnica, ile pkt się dostaje za wygraną, skoro wszyscy mogą dostać tyle samo o.O Jedyne co bym w nim zmienił to zwiększył k-value ladderu do tylu, żeby mimo wszystko nie dostawać +0.

Jakbyś się czuł i co byś zrobił, gdyby twoja gildia wywalczyła Golden Trim na MT?
W końcu czułbym się spełniony w GW ;P Teraz, biorąc pod uwagę ile osób gra w GW imo nie jest to jakimś naprawdę ciężkim zadaniem i wydaje mi się, że jest w zasięgu. Przynajmniej tego co prezentowaliśmy z półtora miesiąca temu ;D

Czy według Ciebie jest możliwe, że kiedyś na najwyższym stopniu w turnieju stanie polska gildia?
Pewnie, że jest to możliwe;) W Polsce był zawsze ten problem, że było wielu bardzo dobrych graczy, ale byli w liczbie po 2-3 na całe gildie i czuli się do nich bardzo przywiązani;) Świetnym przykładem było [Cel] i ludzie, którzy je stworzyli i odważyli się na taki krok;] Takich polskich gildii mogło powstać o wiele więcej, gdyby ktoś się tego podjął

Co spowodowało, twoim zdaniem, że Polacy zaczęli odnosić coraz lepsze sukcesy na GvG?
Gildie zaczęły się rozpadać i ludzie zaczęli próbować w nowych ekipach;)
Według Ciebie co jest powodem rozpadów większości polskich gildii?
Nie osiąganie satysfakcjonujących wyników.

Wolisz grać przeciwko amerykańskim, europejskim, japońskim czy koreańskim gildiom?
Powiem tak ;) nie ma większej satysfakcji, niż dokopać Japońcom, czy korom za to, że zawsze grają strasznym gównem, które w połączeniu z milionowymi pingami zwykle jest praktycznie nie do pojechania oraz z dokopania amerykańcom, bo myślą. że poza nimi nikt w GW się nie liczy ;] Mimo to najlepiej mi się gra z europejczykami, ze względu na (w większości) świetne pingi i radość z dokopania znajomym

Co byś zmienił w GW?
Zdecydowanie balans skilli, kilka Guild Halli i przede wszystkim coś trzeba wymyślić na te tragiczne pingi ^^

Masz może jakieś rady dla początkujących graczy?
Ćwiczcie grę swoimi postaciami na arenach, bo to baaaardzo pomaga :)

Czy na dzień dzisiejszy wiesz czy kupisz GW2?
Raczej kupię ;)

Chciałbyś może coś powiedzieć czytelnikom?
Jestem najlepszy!

Chciałbyś kogoś pozdrowić?
Hm, rodziców Kaina, Mystiqa i Ohary chyba też.

Dzięki za wywiad!
Spoko, nie ma problemu.
GuildWars.comTeenArena Net