Witamy! Jest niedziela 22.10.2017, godzina 17:36
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...niemożliwe jest polizanie czubka własnej głowy? (a jak który da radę, to proszę o fotkę na zhai ]na[ guildwars.pl
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient
DYES CZYLI BARWNIKIBarwniki (zwykle nazywane po prostu farbkami) mogą myć użyte do zmiany koloru różnego rodzaju przedmiotów. Zabarwianie zbroi czy broni jest całkowicie dobrowolne i nie ma żadnego wpływu na cechy przedmiotu a jedynie na jego wygląd. Wyróżniamy 11 rodzajów barwników: Czarny, Niebieski, Brązowy, Szary, Zielony, Pomarańczowy, Fioletowy, Czerwony, Srebrny, Biały i Żółty.

Większość broni i zbroi może zostać zabarwiona. Aby użyć barwnika klikamy dwukrotnie na ikonce buteleczki, a następnie raz na przedmiocie który chcemy zabarwić. To spowoduje pojawienie się okna 'Podglądu Koloru', można tam umieścić do 4 barwników i zobaczyć efekt jaki otrzymamy przy takim połączeniu kolorów.

Można mieszać kolory poprzez proste przeciąganie nowych Barwników do wolnych miejsc w oknie 'Podglądu Koloru'. Nie można mieszać kilku barwników tego samego koloru, chyba że mieszamy je z jakimś innym kolorem (nie da się połączyć tylko dwóch srebrnych barwników, ale jeśli dodamy czerwony to problem znika).

Plecaki, Sakwy i Torby również można zabarwić, ale nie ma to wpływu na wygląd postaci, zmienia się tylko kolor w oknie Ekwipunku, nie można też łączyć kolorów jako że zmieniają kolor bez otwierania okna 'Podglądu Koloru'. Torby Popielców (z pre-Ascalonu) nie zmieniają koloru.

Powinno się dokładnie ocenić wygląd przedmiotu w oknie 'Podglądu Koloru' przed nałożeniem barwnika, jako że nie ma możliwości cofnięcia procesu inaczej jak tylko nakładając kolejną warstwę barwnika.

Te same barwniki na różnych przedmiotach mogą dawać różny rezultat. Fioletowy Barwnik zabarwia zbroje Mesmera na fioletowo, ale nałożony na zbroję Elementalisty daje jasnolawendowdowy efekt. Niektóre przedmioty zabarwiają się na bardzo dziwny sposób, jak np Chaos Axe - po nałożeniu Niebieskiego Barwnika zrobi się czerwony.

Srebrny Barwnik nie spowoduje powstania połysku na zbrojach nie stworzonych z metalu. Dla przykładu: większość zbroi Derwisza, jako że zrobione z różnego rodzaju szmatek zabarwią się na kolor jasnoszary.

Niektóre przedmioty jak np Burzowy Łuk można zabarwić, ale nie sposób w znaczący sposób zmienić ich koloru.

Zbroi Bohaterów nie można zabarwiać.

Unikalnych (zielonych) przedmiotów nie można zabarwić, za wyjątkiem Straw Effigy.

Domyślnie każdy stworzony przedmiot jest szary, można przywrócić początkowy kolor używając takiego barwnika.

Kolor wyjściowy nie ma znaczenia na osiągany efekt, nie ma konieczności przywracania starego koloru (odbarwiania w dowolny sposób), kolory obecny i nakładany nie oddziałują na siebie.A na koniec przegląd efektów barwników na wszelkiego rodzaju zbrojach:LINK

Yossek

GuildWars.comTeenArena Net