Witamy! Jest niedziela 22.10.2017, godzina 17:37
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...runner to osoba, która przeprowadza postacie od miasta do miasta, zazwyczaj za opłatą?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient
Fakty na temat Hard Mode

Hard Mode z pewnością zapewni wszystkim doświadczonym poszukiwaczom przygód szukającym nowych wyzwań i nagród odpowiednią dawkę chwały i dobrej zabawy!

Hard mode jest dostępny dla wszystykich graczy, którzy ukończyli daną kampanię w normalny sposób. Po ukończeniu kampanii każda postać na 20 poziomie doświadczenia na tym koncie otrzyma również dostęp do Hard mode. (Te postacie nie muszą posiadać statusu Ascended.)

Zwiększone Poziomy Trudności

Hard mode nie jest dla mięczaków. W tym trybie wszyscy henchmeni i pomocnicy zostali ulepszeni (przykładowo, pomocnik z niskim poziomem doświadczenia po włączeniu Hard mode wskoczy na poziom 20), lecz poziomy wszystkich przeciwników, tak samo jak ich AI, zostało zwiększone. Potwory nie tylko trudniej zabić, lecz również trudniej z nimi walczyć. Dlatego też sukces w Hard mode będzie zależny, bardziej niż zazwyczaj, od umiejętności gry.

W związku z tym, aby uspokoić nieco nowych graczy Guild Wars, poziom trudności w normalnym trybie również został zmieniony, aby bitwy były odrobinę łatwiejsze, tak, aby gracze szybciej oswoili się z grą w jej początkowych lokacjach, zachowując prawdziwe wyzwania dla jej późniejszych etapów, gdy gracze staną się już bardziej wprawieni w bojach.

Oto kilka przykładów na to, co może zaoferować wam tryb Hard mode:

Zwiększone rangi Tytułów

Zwiększ swoją rangę jako Słoneczna Włócznia, zdobywając nowe, potężne umiejętności przystosowane do każdej profesji.
Popraw swoją siłę przeciwko sługom Abbadona awansując w szeregach Niosących Światło.

Nowe Tytuły

Zostań Strażnikiem Tyrii, Kintaju i Elony przechodząc wszystkie misje tych kampanii w Hard mode.
Pokonaj wszystkich przeciwników na każdej z map, aby uzyskać status Pogromcy, którego postępy można śledzić na mapie świata.

Zwiększone Nagrody

Większe wyzwania oznaczają większe nagrody.

W Hard mode szansa na znalezienie rzadkich i niezwykłych przedmiotów jest większa.
Zwiększeniu uległa również ilość zdobywanego doświadczenia a nawet złota.

Nowe Przedmioty

Testowanie swych umiejętności w Hard mode może zaowocować również znalezieniem nowych przedmiotów.

Podwójne klikniecie na Elitarny Tom podczas wizyty w mieście pozwoli nauczyć się nowej zdolności elitarnej już odblokowanej na koncie gracza.
Podwójne klikniecie na Zwykły Tom podczas wizyty w mieście pozwoli nauczyć się nowej zdolności nie-elitarnej już odblokowanej na koncie gracza.
Podwójne klikniecie na tym zwoju pozwoli drużynie przenieść się do Krainy Zmarłych. Tego przedmiotu można użyć jedynie w Świątyni Wieków, Korytarzu Zin Ku lub Świątyni Tajemnic.
Podwójne klikniecie na tym zwoju pozwoli drużynie przenieść się do Rozpadliny Niedoli. Tego przedmiotu można użyć jedynie w Świątyni Wieków, Korytarzu Zin Ku lub Świątyni Tajemnic.


Otwieranie Zamków

Otwieranie zamkniętych skrzyń w Hard mode może zostać dokonane przy pomocy wytrychów. Po co nosić ze sobą tuzin różnych kluczy, skoro wytrychem można otworzyć wszystko? Wytrychy nie są jednak doskonałe, mogą się złamać. Jednakże wraz ze wzrostem rangi w tytułach Łowcy Skarbów i Szczęściarza spadnie szansa na złamanie się wytrycha podczas otwierania skrzyń.

Tom Stone

GuildWars.comTeenArena Net