Witamy! Jest niedziela 22.10.2017, godzina 17:35
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...żaba w Lion's Arch i w Shing Jea Monastery czasami staje się "alter ego" twórców gry i w ten sposób rozmawiają oni z graczami?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient
Conset

rzed paroma miesiącami, by wykonać jakąkolwiek elitarną misję trzeba było tydzień wcześniej zacząć myśleć nad buildami, ustalać skład i termin, zasięgać rad Wikipedii. Dziś, kilka miesięcy od wejścia Guild Wars: Eye of North nie musimy się aż tak męczyć. Większość grup korzysta z takich ułatwień jak skill ursan, czy tzw. consy. Myślę, że sprawy ursana przybliżać nie muszę. Ba.. Nawet nie chcę tego robić. Przejdźmy więc do kwestii cons setów.
Pierwsze pytanie jakie się pojawia to: Co to w ogóle jest?
Cons Sety to zestaw trzech itemów, które dzięki swoim właściwościom w różny sposób ulepszają naszą postać na określony czas. Na zestaw składają się: Zbroja Wybawienia (Armor of Salvation), Esencja Szybkości (Essence of Celerity) i Graal Potęgi (Grail of Might). Przyjrzyjmy się im z bliska.Zbroja Wybawienia , dla grających po angielsku Armor of Salvation. Dzięki niej jesteśmy (cała nasza drużyna) niewrażliwi na ataki krytyczne, dostajemy +10 do zbroi, +1 regenerację życia oraz redukuje obrażenia o 5 na kolejne 30 minut. Pojawia się pytanie, skąd to wziąć? Nie jest to wielka sztuka. Wystarczy udać się do Centralnej Komnaty Transferowej (Central Transfer Chamber) porozmawiać z Alcusem Nailbiterem. Ale jak to bywa na tym świecie nie ma nic za darmo. Aby otrzymać ten item musimy wpłacić do NPCa 1 punkt umiejętności, 50 sztabek żelaza (Iron Ingots), 50 kości (bones) i 250 złota (golda). Tym sposobem otrzymamy upragniony przedmiot. Niestety, żeby w ogóle można było porozmawiać z Panem Alcusem musimy mieć przynajmniej 3 poziom u Krasnoludów. Jednakże można zdobyć to po zrobieniu questa The Throwdown in a Norn Town albo The Destroyer Challenge. Zbroi nie można sprzedać do kupca (Merchanta). Kiedy upuścimy ją na ziemię zostanie otoczona smugami światła.

Kolejna jest Essencja Szybkości (Essence of Celerity). Jak sama nazwa wskazuje dzięki niej każdy z członków drużyny porusza się i atakuje o 25% szybciej, umiejętności (skille) ładują się o 25% szybciej przez 30 minut. Aby stworzyć Essencję potrzebujemy 1 punkt umiejętności, 50 piór (featers), 50 garści lśniącego pyłu (Piles of Glittering Dust) oraz 250 sztuk złota. Wystarczy, że pójdziemy do Kwata w Rata Sum. Możemy ją również otrzymać po wykonaniu questa O Brave New World. Niestety aby ją stworzyć musimy mieć przynajmniej 3 poziom u Asurów. Item ten nie może zostać sprzedany do kupca, lecz można go rozłożyć na surowce otrzymując Lśniący Pył.

Ostatnią już częścią seta jest Graal Potęgi (Grail of Might). Po użyciu go cała nasza drużyna otrzymuje +100 życia, +1 do wszystkich atrybutów, +10 energii na 30 minut. Aby stworzyć ten item musimy porozmawiać z Eyją w Warowni Gunnara (Gunnar’s Hold) i dać jej swój 1 punkt umiejętności, 50 Sztabek żelaza (Iron), 50 garści lśniącego pyłu (Piles of Glittering Dust) oraz 250 sztuk złota. Niestety, aby mieć możliwośc porozmawiania z Eyją musimy mieć 3 poziom u Nornów. Na szczęście możemy Graala otrzymać po ukończeniu questa (Prenuptial Disagreement). Itemu tego nie można sprzedać do kupca, można go rozłożyć na Pył.

Żadnej z części conseta nie można używać na pvp.

Wystarczy tak niewiele, żeby (prawie) żadna misja nie stawiała nam oporu.


Elrade


Artykuł na forum

GuildWars.comTeenArena Net