Witamy! Jest niedziela 22.10.2017, godzina 04:51
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...Luxoni są podzieleni na trzy klany: Żółwia, Kraba i Węża?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient
TexMod


exMod jest programem umożliwiającym odszukiwanie, zapisywanie i modyfikowanie elementów grafiki w aplikacjach Direct3D 9. Aby umożliwić wygodną i bezpieczną wymianę takich modyfikacji, po stworzeniu są one zapisywane w taki sposób, żeby uniemożliwić wprowadzenie w nich dalszych zmian; bardzo dużym plusem TexModa jest to że nie musimy podmieniać żadnych plików w programie dla którego są przewidziane modyfikacje (jak np. GW), ani nie potrzebujemy do tworzenia modyfikacji żadnych specjalistycznych programów.


ryby działania:

TexMod umożliwia korzystanie z trzech podstawowych trybów:


1. Package Mode: Umożliwia załadowanie plików do aplikacji i ich uruchomienie (pliki na szczycie listy są uznawane za nadrzędne, jeśli kilka plików zmienia ten sam element to tylko plik znajdujący się na szczycie listy działa na dany element; pliki w liście można swobodnie zamieniać pozycjami).

2. Logging Mode: umożliwia przeglądanie tekstur we włączonej aplikacji i zapisywanie ich, do wprowadzania późniejszych zmian.

3. Build Mode: tworzenie plików z których będzie można korzystać w trybie Package Mode.
Aby dowiedzieć się więcej o możliwościach tworzenia rozmaitych modyfikacji kliknij tutaj.


westia legalności:

TexMod jest całkowicie legalny, korzystając z niego nie musimy się obawiać żadnych restrykcji ze strony aNet z tego prostego powodu że nie ingeruje on w pliki gry a jedynie zmienia sposób w jaki dane rzeczy są nam wyświetlane, musimy jednak pamiętać że w razie gdyby TexMod spowodował jakiś błąd w GW, to nie możemy liczyć na pomoc ze strony Supportu, czeka nas reinstalacja (jeśli chodzi o mnie TexMod powodował okazjonalne, całkowicie spontaniczne i zupełnie dla mnie niezrozumiałe restarty komputera).


ilka prostych uwag:

* Modyfikacje nie są pernamentne, żeby grać bez nich zwyczajnie uruchom GW standardowo a nie przez TexModa.
* Tylko ty widzisz zmiany jakie wprowadziło korzystanie z modów w TexModzie (chyba że inni korzystają z tych samych modów).
* Twój antywirus może uznać TexModa za trojana, jest to fałszywy alarm; można się nim nie przejmować, powinniśmy jedynie sprawdzać pliki z których zamierzamy przez TexModa korzystać - jedyne zagrożenie występuje z tej strony.
* Czasami wyskakuje okno błędu z napisem "DOH" - to standardowy komunikat błędu, jako że TexMod jest dopiero w fazie testów komunikat ten jest praktycznie jedynym jakiego powinniśmy się spodziewać.


TUTAJ znajdziesz sporą listę gotowych do ściągnięcia, sprawdzonych modyfikacji, ze swojej strony polecam komplet Cartography Made Easy; samego TexModa ściągniesz klikając TUTAJ.
Yossek

GuildWars.comTeenArena Net