Witamy! Jest niedziela 22.10.2017, godzina 17:33
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...smocze maski można było otrzymać od Imperatora Kisu podczas Festiwalu Smoka?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient
Xunlai Tournament House


Niestety, po wielomiesięcznych usilnych staraniach ekipa zajmująca się błędem, który nieprawidłowo naliczał punkty w XTH postanowiła porzucić pracę. Oznacza to, że Xunlai Tournament House został permanentnie wyłączony, a artykuł ten ma obecnie jedynie wartość historyczną.


Jeśli masz chociaż trochę oleju w głowie...ten poradnik NIE jest dla Ciebie. Znajdują się w nim tylko 'oczywiste oczywistości', które być może pomogą tym słabszym/młodszym graczom, którzy nie wiedzą, jak najłatwiejsza kasa w grze, co miesiąc przechodzi im koło nosa. (wygrane rzędu 10-30ecto na miesiąc to mało? Nie mało ;P I to bez ruszania się z miejsca, bez dziesiątek nudnych solo/duo/trio farmów i debilnego wbijania 1-2-3 perma sinem).

Wstęp

Na wstępie kilka słów co to w ogóle jest Xunlai House.
Są to pewnego rodzaju zakłady, do których dostęp uzyskujemy poprzez oficjalną stronkę gw.
Zasady są proste: co miesiąc obstawiasz, którzy gracze i które gildie, twoim zdaniem, zajmą miejsca od 1 do 8 w finałach automatycznych turniejów zarówno w gvg, jak i hb. W zależności od tego jak trafiałeś otrzymujesz pewną ilość punktów, które naliczane są w następujący sposób:

  za każdy trafiony typ: 5pkt
  różnica 1 miejsca od twojego typu: 3pkt
  różnica 2 mijesc od twojego typu: 2pkt
  twój typ mieści się w top8 z różnicą większą niż 2 miejsca: 1pkt
  jeśli gildia/gracz na którą(-ego) stawiałeś nie mieści się w ósemce nie dostajesz punktów.

Następnie zdobyte punkty przeliczane są na reward pointy według schematu:

40 pkt 

250 Tournament Reward Points

35-39 pkt

200 Tournament Reward Points

30-34 pkt

175 Tournament Reward Points

25-29 pkt

150 Tournament Reward Points

20-24 pkt

125 Tournament Reward Points

15-19 pkt 

100 Tournament Reward Points

10-14 pkt

75 Tournament Reward Points

5-9 pkt

50  Tournament Reward Points

1-4 pkt

25 Tournament Reward Points

0 pkt

5 Tournament Reward Points
Swoją wygraną(czyli reward pointy) odebrać możesz po pewnym czasie(od kilku dni do kilku tygodni czekania..ale zawsze przed kolejnymi finałami :tongue: ) od agentów znajdujących się w Lions Arch, Kamadanie, Kaineng Center i Great Themple of Balthazar...

Zapomniałbym..zakłady te są legalne, bezpłatne i bezpieczne.

Jak Obstawiać?

Jeśli zainteresowało Cię to co do tej pory przeczytałeś, i chciałbyś się w to pobawić nic prostszego. Instrukcja, którą poniżej znajdziesz poprowadzi Cię krok po kroku przez wszytkie etapy obstawiania. W nowej wersji pominięty został cały proces rejestracji oraz całość udostępniona został w naszym języku, co jeszcze bardziej ułatwiło sprawę:)

Pierwszym etapem jest odwiedzenie stronki guildwars.com, gdzie z zakładki Competitive wybieramy Xunlai House. Naszym oczom ukaże się ekran logowania, w którym podać musimy po prostu swój login i hasło, którego używamy logując się do gry.

Cały proces typowania jest banalny. Wybieramy interesujący nas tryb gry, wciskamy 'GŁOSUJ TERAZ' a następnie po prostu przeciągamy wybraną przez nas gildię/osobę na odpowiednie miejsce w tabelce. Gdy już wytypujemy 8 miejsc wciskamy "ZAPISZ TYPOWANIA".
Nasze typy są już przesłane. Możemy je zmieniać ile razy chcemy. Możliwość typowania zostaje zablokowana na godzinę przed startem finałów.


I to by było na tyle jeśli chodzi o typowanie ^^ Teraz pozostaje nam śledzić na observie jak przebiegają finały i trzymać kciuki za naszych faworytów ;)


Podsumowanie

  Typować możesz tylko spośród gildi, które się zakwalifikowały (czyli uzyskały 20qp)...czasami warto z typami poczekać do dnia finałów, bo dopiero wtedy listy są już raczej uaktualnione
  Warto jednak wrzucić na zapas jakieś typy kilka dni wcześniej ;P aby później nie żałować, że się przespało ostatni termin i nie wrzuciło nic^^'
  Jeśli nie jesteś obeznany ze sceną gvg/hb nie strzelaj w ciemno..zapewne więcej na tym stracisz niż zyskasz. Warto odwiedzić forum guildwarsguru.com albo poszukać odpowiedniego tematu na tym forum. Zapoznać się z typami bardziej doświadczonych osób i po prostu postawić na gildie/graczy, które są najczęściej wymieniane w gronie faworytów.
  Można na tym nieźle zarobić(w grze oczywiście;p). Na swoim przykładzie podam, że średnio zdobywam miesięcznie od 100 do 150 reward pointów (na chwile obecną tylko raz spadłem poniżej 100rp, a rekord to 150 reward pointów..). Jeśli nie wiesz co możesz zrobić z rpkami podpowiadam: albo odblokować sobie jakiś nowy skin dla postaci pvp, albo zamienić 5rpków na zaishen keya, którego możesz wykorzystać(licząc na farta i dobrego dropa z zaishen chesta), lub równie dobrze sprzedać (w chwili obecnej cena skacze od 4,5 do 5,5k), co imo jest bezpieczniejsze i zapewnia dochód od kilku do kilkudziesięciu ecto na miesiąc.

Hyper, korekta Tom Stone

GuildWars.comTeenArena Net