Witamy! Jest piątek 20.10.2017, godzina 12:30
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...chest run to bieganie po mapie i otwieranie skrzynek, bez atakowania potworów?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient
Zbroje

Zbroje to nasza podstawowa defensywa. Bez nich nawet Warrior będzie otrzymywał tyle samo obrażeń co Elementalista również bez zbroi. Zbroje obdarzają nasze postaci bonusami w postaci dodatkowych strzałek regeneracji (oprócz Warriora) i/lub dodatkowymi porcjami energii, obrony przeciwko specyficznym typom obrażeń zawsze/pod wpływem pewnych efektów bądź dodatkowymi punktami zdrowia. Podczas otrzymywania obrażeń nie liczy się suma pancerza, jaki mamy na zbroi, lecz pancerz fragmentu zbroi, w który otrzymaliśmy damage. Gra w 37,5% przypadków zdecyduje, że obrażenia przejdą na korpus, co czwaty cios uderzy nas w nogi, a po 12,5% szansy na przyjęcie obrażeń mają: głowa, dłonie i stopy. Ponadto, niektóre czary mają zwiększoną szansę na uderzenie nas w konkretne części ciała (np. Fire Storm w głowę), a uciekając przed atakami dostaniemy najczęściej w stopy.

Należy wspomnieć o tym, że bonus ograniczający obrażenia (Reduces damage from attacks) działa lokalnie, tzn. trzeba mieć na sobie tylko wszystkie części z tym bonusem, aby obrażenia z ataków (fizycznych) były zmniejszane obojętnie gdzie otrzymamy cios. Wcześniej działanie było globalne, co ArenaNet zmieniła w lipcu 2006.

Źródłem zbroi są Crafterzy (którym musimy dostarczyć materiały i złoto, aby wykonali dla nas zbroję) oraz Collectorzy, którzy za dostarczenie odpowiedniej ilości wymaganego przez nich przedmiotu ofiarują nam wybraną część zbroi. Niemożliwe jest, żeby zbroja, którą moglibyśmy założyć na siebie, wypadła po zabiciu potwora. Potwory "gubią" materiały, czasem nawet swoje własne pancerze, ale nigdy zbroje, które moglibyśmy założyć.

Poniżej możecie znaleźć odnośniki do zbroi dla odpowiedniej klasy.


- Nekromanta -

- Mesmer -

- Mag Żywiołów -

- Mnich -

- Łowca -

- Wojownik -

- Rytualista -

- Zabójca -sinned

GuildWars.comTeenArena Net