Witamy! Jest środa 18.10.2017, godzina 16:37
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...lure/pull oznacza odciągniecie potworów od sąsiednich grup, aby można je było łatwo zabić?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient
"Zasady Nazywania Postaci" w Guild Wars

Oryginalny tekst tutaj.

Zasady Nazywania Postaci w Guild Wars

Chcielibyśmy, aby Guild Wars było środowiskiem zapewniającym bezpieczeństwo i rozrywkę dla każdego. Guild Wars jest grą o globalnym zasięgu, w której jednocześnie uczestniczą ludzie z różnych krajów z całego świata. Powoduje to niemałe zamieszanie, co do niewłaściwego sposobu nazywania postaci. Należy pamiętać, że nazwa neutralna dla Ciebie, może być bardzo krzywdząca dla innego gracza. Dlatego też wyróżniliśmy kilka zasadniczych rodzajów nazw, które uważamy za niewłaściwe dla Guild Wars.

Zakazuje się używania nazw które:

  mają jakiekolwiek niepoprawne odniesienie do rasy, etniczności, bądź narodowości
  odnoszą się do czynności seksualnych, bądź przemocy cielesnej
  są pornograficzne
  odnoszą się niewłaściwie co do ludzkiej anatomii i funkcji organizmu ludzkiego
  odnoszą się do nielegalnych substancji bądź czynności
  odnoszą się do znanych postaci religijnych
  odnoszą się do pewnych osób ze świata codziennego, których to nazw użycie może wywołać zamęt (np. Hitler)

Podszywanie się pod pracownika ArenaNet bądź Ncsoftu bądź pracownika wsparcia technicznego jest niezgodne z "Licencją użytkownika końcowego Guild Wars", zakazujemy więc by postacie graczy nazywały się z imienia i nazwiska bądź też używanego przez naszego pracownika pseudonimu. Zabrania się też używania nazw, które łamią prawa własnościowe firm trzecich i prawa na które będzie skarżył się ich posiadacz.

Nazwy zastrzeżone w tym dokumencie będą podlegać tym ograniczeniom bez względu na język w którym są napisane (angielski bądź jakikolwiek inny).

Jeśli niepoprawna nazwa zostanie nam zgłoszona, i będzie ona niezgodna z wymienionymi w tym dokumencie zasadami, przy pierwszym wykroczeniu: zostaniesz poproszony o zmianę nazwy swojej postaci przy następnym logowaniu a twoje konto zostanie zawieszone na czas określony w (Guild Wars Conduct Breaches and Outcomes). Przy drugim wykroczeniu, zmienimy nazwę twojej postaci, a twoje konto ponownie zostanie zawieszone na czas określony w (Guild Wars Conduct Breaches and Outcomes). Zastrzegamy sobie również prawo do podejmowania dalszych działań nie podając ich do szerszej wiadomości.

Ten dokument nie zawiera wszystkich nazw, które uważamy za niewłaściwe bądź niedozwolone. Dlatego ArenaNet zastrzega sobie prawo do odrzucenia nazw, które w jej mniemaniu są niemoralne, obsceniczne, bądź w jakikolwiek inny sposób naruszają "Zasady Nazywania Postaci" bądź "Licencję użytkownika końcowego Guild Wars". ArenaNet zastrzega sobie również prawo do sprawdzania nazw w każdym konkretnym przypadku osobno i podejmowania działań jakie uważamy za konieczne. Możemy również uchylić zasady zawarte w poniższym dokumencie z przyczyn znanych tylko nam.

Administratorzy Guild Wars (mistrzowie gry, tzw. GM's przyp. tłumacz) będą zmieniać tylko te nazwy, które są niezgodne z tym dokumentem bądź z Umową Użytkownika. Nie mogą zmieniać nazw postaci na czyjekolwiek życzenie.

Tłumaczenie: yoda, korekta: Ines

GuildWars.comTeenArena Net