Witamy! Jest środa 29.03.2017, godzina 11:07
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...Zaklęcia(Enchanty), które nie wymagają celu(np. Zaklęcia Derwisza) omijają działanie Well of Profane?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient
Co to jest Guild Wars:Beyond?
ak Możemy przeczytać w jednym z wywiadów, Guild Wars: Beyond to "kampania, rozszerzająca linię fabularną Guild Wars, poprzez skupienie się na kluczowych bohaterach i wydarzeniach historycznych, wprowadzających nas do czasów Guild Wars 2." Można, więc powiedzieć, że ma być pomostem pomiędzy Guild Wars a Guild Wars 2. Kolejne aktualizacje poszerzające Guild Wars: Beyond, będą przygotowywane przez Live Team.

rzeba tu zaznaczyć, że Guild Wars: Beyond NIE JEST kolejnym dodatkiem do gry, który trzeba by było dodatkowo dokupić czy też oddzielnie ściągać, ale jedynie serią aktualizacji, które są automatycznie pobierane na Twój pecet. Szczegóły dotyczące wymagań, które muszą być spełnione, aby aktywować jego kolejne z części można znaleźć w artykułach opisujących każdą z części (menu po lewej stronie) oraz poniżej.

o tej pory powstały 3 oficjalne części Guild Wars: Beyond, a są to:
    Proces Zinna - wymagane ukończone Eye of the North.
    Wojna w Krycie - wymagania tutaj.
    Serca Północy - wymagana ukończona Wojna w Krycie.


godnie z zapowiedziami, zawartymi w tym wywiadzie, wkrótce ma powstać kolejna część GW:B, tym razem w Canthie. Jeżeli chce się mieć mocne podstawy fabularne do nadchodzącego sequela Guild Wars, to warto się zainteresować Guild Wars: Beyond.


Autor - Rvik

GuildWars.comTeenArena Net