Witamy! Jest niedziela 22.10.2017, godzina 17:38
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...Guild Wars jest stale obecna na szczycie rankingu popularności gier MMO na mmorpg.com?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient
Zabójca

Zabójca - zwinny, cichy mistrz cieni, sztyletów i śmierci. Specjalizuje się w niespodziewanych i szybkich atakach. Wbrew niektórym opiniom nie jest to klasa potrafiąca zająć miejsce wojownika, głównie przez swój słabszy pancerz. Jego celem powinno być szybkie dostanie się za linię wrogów, zabicie wrogiego mnicha, mesmera lub inny "miękki" cel kombinacją ataków, a następnie powróceniu w bezpieczne miejsce. W większości wypadków kombinacje ataków składają się na Lead --> Offand --> Dual Attack (ikonki zdolności powinny utworzyć swoiste "domino"). Część umiejętności wymaga, by zostały użyte po jednym z ataków danej klasy. Gdu użyje się ich w nieprawidłowej kolejności, to po prostu chybiają, marnując energię. Z tego względu celem zabójcy nie powinny być wojownicy i łowcy, bowiem oślepiony bądź atakujący wroga z postawą "unikającą" zabójca jest całkowicie nieskuteczny.

Zapach palącego się kadzidła unosił się poprzez mroczny pokój, powodując zwiększenie zaduchu panującego w i tak ciasnych kwaterach...

"Czy złożyłaś swoją codzinną przysięgę Conclavie?"
Nika uklękła na twardą drewnianą posadzkę wyłożoną grubym materiałem i pochyliła głowę w głębokim ukłonie.
"Tak, Mistrzu."

Wzięła długi, głęboki oddech, który (jak ją uczono) uspokoił jej umysł i skupił uwagę na czekającym na nią nowym zadaniu.

"Bardzo dobrze. Wobec tego zdejmij maskę."

"Tak, Mistrzu" - odpowiedziała, podnosząc się do pozycji siedzącej i zdejmując cieńki jedwab pokrywający jej twarz.

Conclava była bardzo sekretnym zakonem. Na zewnątrz tej prywtnej, strzeżonej magicznie komnaty, Nika ukrywała swoją twarz przed oczami ludzi aby chronić swoją tożsamość. Nawet wewnątrz zakonu nie zdradzano swojej przeszłości pozostałym akolitom. Anonimowść była bardzo ceniona pośród tych, którzy przynosili śmierć.

Ale tutaj Nika pozbawiona była tej dogodności.

Tylko Ci którzy wydawali rozkazy, mieli pozwolenie by oglądać twarze swoich uczniów. Był to symbol szacunku - przyrzeczenie, że uczeń nie użyje swoich umiejętności przeciwko swojemu mistrzowi. Zaufanie było czymś czym Conclava nie mogła gardzić.

Postać ciskająca się się z jednego końca pomieszczenia na drugi, w jakiś sposób unikając światła padającego od kadzielnicy. Nika nie zwracała na to uwagi. Studiowała w Conclavie od wielu lat i zawsze tak było. Nigdy nie była wstanie ujrzeć twarzy tego, którego nazywała Mistrzem. Nigdy nie zdołała poznać tożsamości tego, który wydawał jej rozkazy.

W czasie, jaki pozwolił na przesunięcie się cienia wzdłuż pokoju, na stole pojawił się papierowy zwój. Nika odwinęła go i zaczęła przypatrywać się antycznym runom jakie zawierała jego powierzchnia. Niewielu ludzi na tej ziemi potrafiło pisać w antycznym języku. Był to wymierający język, w którym znaczenie poszczególych słów zaczynało blednąć.

Dom Niki była wielką kupiecką krainą, gdzie nie dziwiło pojawianie się handlarzy z egzotycznych rejonów.

Jednak wielu, którym udało się dotrzeć tutaj, nie opuściło już tego miejsca.
- "Są jakieś warunki przystąpienia?"
Nika przejechała wzrokiem po ostatnich wersach, zatrzymując się na woskowej pieczęci Conclave i imieniu - imieniu jej celu.
Nika pokręciłą głową. "Jak ja go znajdę?"

"Jego statek przybędzie z Lion's Arch rano."

"Będzie miał ochronę?"

Cień uniósł się ponownie, a jej mistrz pojawił sie obok kadzielnicy. Ozdobne ryty na pasie noży do rzucania odbijały tępą poświatę kadzielnicy, lecz twarz jej mistrza nadal pozostawała w cieniu.

"Człowiek ten jest przywódcą bardzo potężnej gildii. Możesz spodziewać się, że będzie on miał przy swoim boku wielu dobrych wojowników i magów." Odpowiedział jej Mistrz.

Nika pokłoniła się. "A ja mam zabić jedynie lidera?"

"Zgadza się, ceną za przystąpienie do zakonu jest śmierć tylko jednego cżłowieka"

"Czy jest cos jeszcze, Mistrzu?"

Postac obok kadzielnicy zniknęła. Za to przed Niką pojawiła sie para świecących mieczy, jeden krótki, drugi długi.

"Tylko one" Głos Mistrza dobiegł zza jej pleców.

Nika dobrze widziała co to oznacza. Pojawienie sie narzedzi zbrodni oznajmiało koniec ich spotkania.

Wzięła ostrza, po jednym w każdej dłoni i wstała na proste nogi.

"Wróć gdy wykonasz zadanie"

"Tak Mistrzu" Nika zakryła twarz jedwabiem i zniknęła w kłębach dymu.
Critical Strikes - Uderzenia Krytyczne - Każdy punkt dodany do tego atrybuty zwiększa o 1% szansę na wykonanie krytycznego ataku (bazowe jest równe 0%). Dostajesz punkty Energii (1 dla poziomu atrybutu 3-7, 2 dla 8-12 i 3 dla >12) za każdym razem, gdy zadasz krytyczne uderzenie.

Dagger Mastery - Biegłość w Sztyletach - Biegłość w Sztyletach zwiększa obrażenia które zadajesz sztyletami, oraz szansę na wykonanie ataku krytycznego. Każdy punkt dodany do tego atrybuty zwiększa o 2% szansę na wykonanie podwójnego ataku sztyletami (same sztylety posiadają premię +2%). Wiele umiejętności, zwłaszcza powiązane z atakami sztylatami, stają się bardzie efektywne z wyższą Biegłością w Sztyletach.

Deadly Arts - Sztuki |miercionośne - Wiele ofensywnych czarów i przekleństw Zabójcy stają się bardziej efektywne z wyższą Sztuką Zabijania.

Shadow Arts - Sztuki Cienia - Wiele umiejętności Zabójcy, zwłaszcza powiązane z defensywnymi umiejętnościami oraz teleportacją, stają się bardziej efektywne z wyższą Sztuką Cieni.

Umiejętności nieprzypisane
GuildWars.comTeenArena Net