Witamy! Jest niedziela 22.10.2017, godzina 09:56
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...Zaklęcia(Enchanty), które nie wymagają celu(np. Zaklęcia Derwisza) omijają działanie Well of Profane?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient
Rytualista

Rytualista potrafi przywoływać duchy, które mogą zarówno wspomagać drużynę leczeniem, ochroną, jak i zadawać wrogom obrażenia.

Communing(Percepcja) Nie ma bezpośredniego efektu. Wiele umiejętności Rytualisty, a zwłaszcza te związane z przywoływaniem duchów, są bardziej efektywne z wyższą Percepcją(Communing).

Channeling Magic(Magia Połączeń) Nie ma bezpośredniego efektu. Wiele umiejętności Rytualisty, a zwłaszcza te związane z obrażeniami od elektryczności, oraz energią, są bardziej efektywne z wyższą Magią Połączeń(Channeling Magic).

Restoration Magic(Magia Odnowy) Nie ma bezpośredniego efektu. Wiele umiejętności Rytualisty, a zwłaszcza te związane z leczeniem, zabieraniem życia oraz obroną, są bardziej efektywne z wyższą Magią Odnowy(Restoration Magic).

Spawning Power (Moc Przywoływania) Za każdy stopień Mocy Przywoływania(Spawning Power) który posiadasz, istoty które przyzywasz mają o 4% więcej życia. Wiele umiejętności Rytualisty, a zwłaszcza te związane z duchami, są bardziej efektywne z wyższą Mocą Przywoływania(Spawning Power).

Umiejętności nieprzypisane
GuildWars.comTeenArena Net