Witamy! Jest niedziela 22.10.2017, godzina 15:43
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...gdy wyjdzie się z Opactwa Ashford można zobaczyć ducha obok kaplicy Dwayny?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

www.guildwars.pl reaktywacja

26.07.2005


Witam serdecznie w naszych progach!

Z dniem dzisiejszym wznawiamy działalność po zakończeniu przykrego okresu współpracy z naszym poprzednim hostem - serwisem Skip.pl. Wiele można by o tym mówić, ale to serwis zajmujący się Guild Wars, a nie nierzetelnymi dostawcami hostingu. Jeśli ktoś jest zainteresowany, chętnie opisze cala historie w niedalekiej przyszłości, szukajcie w dziale offtopic (gdyby nie fakt, ze ucierpieli na tym wszyscy, to opowieść pasowała by raczej do działu humor).

Obecnie korzystamy z serwerów markowego dostawcy nazwa.pl, co oznacza, ze szybkość i niezawodność już nigdy nie będą naszymi słabymi stronami.
Jednocześnie mogę zapewnić, że jak zwykle możecie się po nas spodziewać wysokiego poziomu merytorycznego tekstów, jak również zawsze liczyć na pomocna dłoń i garść rad z naszej strony, dzięki którym złożony świat Tyrii będzie bardziej przyjazny.

Poza sama strona dostępne jest rozbudowane forum, które w krótce zapełni się wartościowymi informacjami. Jednocześnie pragnę zamieścić apel do wszystkich naszych byłych użytkowników. Potrzebujemy Waszej pomocy, liczymy na wasze wsparcie i powrót do naszego grona. Pamiętajcie, że wielu nowych graczy liczy na Wasze wsparcie.
Jednocześnie chcielibyśmy przeprosić wszystkich, którzy mieli u nas swój wewnętrzny dział. Powody, dla których nic nie ma można poznać w oświadczeniu (jeśli akurat nie działa, to wiadomo dlaczego ;)) jakie Skip wystosował. My nie mieliśmy na to wpływu. Sami też wszystko straciliśmy, a z kopii nie udało się wszystkiego odzyskać.

Aby nie przedłużać - Serwis www.guildwars.pl ogłaszam ponownie otwartym!


Wszelkie pytania prosimy kierować na adres draghmar@guildwars.pl lub na PW

Komentarze (0)

Dodał(a): GuildWars.pl Team

GuildWars.comTeenArena Net