Witamy! Jest środa 18.10.2017, godzina 07:41
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...kiedyś, aby zmienić rozłożenie atrybutów, trzeba było za każdy wycofany punkt płacić specjalnymi punktami atrybutów?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Headshot Media łowi gwiazdy monitorów!

hs media

09.03.2007

www.hsmedia.pl


eadShot Media działa na scenie Guild Wars już prawie rok. Do tej pory chłopaki z ekipy Headshotu koncentrowali się na relacjach z meczów czy wywiadach z graczami. Dzisiaj, Niobe & spółka zadecydowali, że na naszej scenie można działać jeszcze bardziej aktywnie! Więcej stream'ow, stałe programy... i wiele więcej! Nie będzie to jednak możliwe bez Waszej pomocy! HSTV ponownie rekrutuje.

woje miejsce w ekipie telewizji znajdą ludzie kreatywni, pełni energii i mający czas, by ją w HSTV spożytkować. Poszukiwane są zarówno osoby, które mogą komentować rozgrywki, jak i prowadzić programy. Bardzo mile widziani są także ludzie utalentowani w kierunku tworzenia grafiki, czy animacji oraz nie stroniące od technologii :)

eśli widzisz się w którejś z tych ról, mieszkasz w Warszawie lub jej okolicach, rozpiera Cię energia i szalone pomysły, a do tego marzy Ci się telewizyjna kariera, ślij maile na adres rekrutacja@headshot.pl. W liście napisz kilka słów o sobie, uzasadnij dlaczego chciałbyś dostać się do HSTV i co chciałbyś w niej robić :)

Komentarze (0)

Dodał(a): Zhai

GuildWars.comTeenArena Net