Witamy! Jest czwartek 19.10.2017, godzina 05:31
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...jeżeli używamy dwóch przedmiotów na skrócenie czasu odnowy/rzucania czaru, to gra sprawdza szanse po kolei na każdym z nich?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Event wielkanocny oraz język rosyjski

Event

05.04.2007

www.guildwars.com


nacie Rosyjski? Bo ja np. nie, ale mam zamiar nieco się go poduczyć - a wszystko to za sprawą rosyjskiego języka który wkrótce ma ujrzeć światło dzienne. Wkrótce tj. 19. kwietnia zostanie dodany do gry język Rosyjski (na razie tylko GW:Prophecies). Zaś w Factions oraz Nightfall będzie można zagrać po rosyjsku dopiero w Maju. Po więcej informacji zapraszam w to miejsce.

ojawiła się także nowa skryba z której możemy wyczytać, że do gry zostanie dodana większa skrzynka oraz co dane będzie nam ujrzeć w wielkanocnym evencie. Dodam tylko, że skrzynka będzie powiększała się wraz ze zdobytym regionem- Tyria, Kintaj oraz Elona. Jeśli jesteś prawdziwym podróżnikiem twoja skrzynka może się powiększyć nawet czterokrotnie(!!!). A w wielkanocnym evencie do naszych rąk zostaną oddane dwa nowe następujące przedmioty:

Czekoladowy królik - Po zjedzeniu czekoladowego króliczka doznamy efektu Słodkiego Przyśpieszenia (przez 5 minut poruszasz się 25% szybciej, tylko w miastach i osadach). Dostajemy także 2 punkty w tytule Amatora Słodkości(Sweet Tooth).
Złote jajko - Po jego zjedzeniu jeden z naszych atrybutów wzrośnie o 1. Tutaj dostajemy tylko 1 punkt w tytule Amatora Słodkości(Sweet Tooth). Dodatkowo każde znalezione jajko dodaje jeden punkt do tytułu Łowcy Skarbów(Treasure Hunter).

Komentarze (54)

Dodał(a): Grethort

GuildWars.comTeenArena Net