Witamy! Jest czwartek 21.09.2017, godzina 21:18
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...jeden z najemników, Yuun mówi, że ostatnio, gdy majsterkował, zrobił coś na kształt wózka - deskę z 4 kółkami, na której można jeździć i balansować :)
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

'Return to Tyria' Sweepstakes w Europie

losowania nagród

26.05.2007

www.guildwars.com


statnio informowaliśmy Was o "Return to Tyria" Sweeptakes czyli losowaniach nagród, które miały miejsce w Stanach Zjednoczonych oraz Kanadzie. AN zapowiedziała także, że niedługo takie losowania pojawią się w Europie - słowa dotrzymali, bowiem każdy Europejczyk który wypełni prostą ankietę ma szansę wygrać wspaniałe nagrody - do zdobycia jest bowiem bardzo mocny komputer.

Ale to nie wszystko - do wygrania są także zestawy Razera m.in; klawiatury, myszki, karty muzyczne, podkładki pod mysz, słuchawki oraz gry Guild Wars: Eye of the North. Aby mieć szansę na wygraną należy wypełnić ankietę, która znajduje się pod tym adresem.

N podążając śladem konkursu Design-A-Weapon wymyśliła nowy konkurs o nazwie Brand the Bosses - czyli w wolnym tłumaczeniu "Wymyśl nazwę dla bossa". Jeśli uda Ci się wygrać, to twoja propozycja moze zostać użyta w Guild Wars: Eye of the North. Po więcej szczegołów zapraszam pod ten adres.

Komentarze (36)

Dodał(a): Grethort

GuildWars.comTeenArena Net