Witamy! Jest niedziela 22.10.2017, godzina 10:07
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...kiedyś role "Random Areny" pełniła "Competition Arena", do której płynęło się z Lion's Arch?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Pink Day in LA & Weekend w GW

weekend

06.06.2007

www.guildwars.com


ak się okazuje nie tylko AN umie wymyślać eventy, ten wprawdzie nie będzie taki jak inne. Gildia Burning Dragons of Tyria [DRGN] wpadła na pomysł, aby zorganizować w Lwich Wrotach różowy dzień(Pink Day in LA).

aster Saji opowiada nam o tym, że rocznie u 182 tysięcy kobiet jest rozpoznawany rak piersi, z czego ponad 43 tys. umiera. Jedna kobieta na osiem ma lub w ciągu jej życia rozwinie się u niej rak piersi. Dodatkowo - u 1600 mężczyzn zostanie rozpoznany rak piersi, z czego 400 w tym roku umrze. I tak - mężczyźni też chorują na raka piersi. Gildia [DRGN] chce zwrócić na to właśnie jak największą uwagę - dlatego organizują Różowy dzień w Lwich wrotach. Wasze zadanie? Pomalować się na różowo i przyjść do LA 16 czerwca. Całość będzie miała miejsce nie na Angielskich dystryktach, lecz na Dystryktach Międzynarodowych(1-3).
Dodatkowo - gildia zbiera srebrne oraz czerwone barwniki. Jeśli chcesz wspomóc lub masz jakieś pytania lub wątpliwości pisz na ten adres webmaster@drgn.grimforge.com . Więcej na ten temat pod tym adresem

N jak widać też lubi szykować niespodzianki. Bowiem w najbliższy weekend za wygrane walki w Bitwach Sojuszy(Alliance Battles) będziemy zdobywać podwójne punkty frakcji Baltazara oraz podwójne punkty uznania u Kurzicków/Luksonów. Weekend zacznie się w piątek o godz. 21:00 i potrwa aż do poniedziałku 11 czerwca do godz. 08:59 czasu środkowoeuropejskiego.


Komentarze (57)

Dodał(a): Grethort

GuildWars.comTeenArena Net