Witamy! Jest niedziela 22.10.2017, godzina 15:50
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...smocze maski można było otrzymać od Imperatora Kisu podczas Festiwalu Smoka?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Kronikarski obowiązek...

update, SotG, GotW, ATS

08.07.2007

GuildWars.com


ch... O najważniejszych rzeczach już informowaliśmy, nie można jednakże zapominać o małych drobiazgach, które też (w jakiś sposób) się liczą. Zostały opublikowane już kilka dni temu, ale lepiej później niż wcale. Dlatego w dużym skrócie - garść newsów mniej ważnych i z tego powodu zebranych w jeden, większy. No, jedziemy!

acząć warto od rzeczy mającej największe znaczenie - aktualizacji. Podstawową nowością jest wprowadzony (i kończący się już niedługo) Dragon Festival, choć to nie wszystko, co ANet nam zaserwowała. Nadeszły także m.in. kolejne zmiany w AB, zmierzające do zwiększenia popularności tej części gry (żeby tak jeszcze zrobili coś z leecherami...).
Na Forum, w komentarzach, znajdziecie szczegóły wszystkich trzech ostatnich aktualizacji (przetłumaczone).

ildia Tygodnia: The Brotherhood of Veterans [BRO]. To grupa ukierunkowana na PvE o tyle ciekawa, że zrzesza (przynajmniej w części)... ludzi którzy służyli w armii (jej założyciele byli właśnie Braćmi w Ramionach ;) ). Wywiera to znaczny wpływ na całą organizację i stosunki wewnątrz niej - Gildia rokrocznie przeprowadza event o wymownej nazwie 'Veteran's Day'. Ponadto znaleźć w niej można sporo cech charakterystycznych dla porządnie zorganizowanych gildii PvE - cotygodniowe spotkania w GH, różnorakie wypady (ulubionym miejscem 'polowań' [BRO] jest Gate of Madness) i pomniejsze konkursy. Omawiany artykuł znajdziecie tutaj.

tate of the Game: Przełamywanie Defensywy. Kolejny artykuł z cyklu SotG poświęcony został zagadnieniu elementarnemu, acz omówionemu w sposób naprawdę dogłębny - sposobom przebijania się przez obronę grupy przeciwnej. Chyba każdego dmg-dealera ogarnie irytacja, gdy stwierdzi iż praktycznie każdy jego strzał jest blokowany, a gdy już trafi - zadaje obrażenia na niespotykanie niskim poziomie. Autor tekstu, Harold J. Chow najpierw poddaje analizie samą defensywę, następnie przechodzi do opisu rozmaitych mechanizmów jej psucia (z, jak nietrudno się domyślić, szczególnym uwzględnieniem unieszkodliwiania Mnichów). Najnowszy SotG do przeczytania w tym miejscu.

ipcowy sezon ATSów rozpoczęty. ANet udostępniła nieco zmienione zasady rozgrywki oraz listę nagród, o jakie przyjdzie nam walczyć. Trzymamy kciuki za Polaków, może tym razem się uda? Szansę mamy przede wszystkim w turniejach HvH - I Adzik I jeszcze wczoraj zajmował w rankingu trzecią pozycję (dziś spadł na czwartą). Powodzenia!

Uff...

Komentarze (7)

Dodał(a): MonkOfWar

GuildWars.comTeenArena Net