Witamy! Jest niedziela 22.10.2017, godzina 10:01
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...tytułowe wojny gildii miały miejsce wiele lat temu?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Nowa strona, oficjalny trailer GWEN!

19.07.2007

GuildWars.com


o, no! Przygotowań do premiery GWEN ciąg dalszy! W dniu dzisiejszym GuildWars.com zmieniło swoją szatę graficzną!
Klimat spalonej słońcem Elony zastąpił chłód Dalekich Dreszczogór (w sam raz na lato, które ostatnio daje nam, ekhm, popalić), zmieniono też układ strony (przede wszystkim strony głównej, podstrony otrzymały zmiany raczej niewielkie).
Wygląda to obecnie b. ładnie, niestety strona straciła jakby na funkcjonalności (brak np. niezwykle użytecznych hot linków). Z drugiej strony na miejsce licznych małych bannerów wstawiono jeden większy oraz dwa mniejsze a newsy występują w postaci listy, z których tylko najnowszy wyświetlany jest na stronie głównej. Czy takie minimalistyczne podejście to dobra decyzja? Ocenić musicie to sami...

Zmianom uległy również regionalne strony GW (dostępne teraz za pomocą eleganckiego panelu na górze), są to jednak modyfikacje raczej kosmetyczne (zmiana teł itd.).

co z trailerem? Jest :) . Ba, występuje w dwóch wersjach jakościowych (a w pięciu przypadkach również i w wersji dla iPoda) i... aż dziesięciu wersjach językowych! Pięć z nich opatrzono zlokalizowanym podkładem (i to one zostały przygotowane na iPoda), pozostałych pięć posiada podpisy. I teraz rzecz najważniejsza... dostępna jest również wersja po polsku (z podpisami właśnie)!

Polską wersję w wysokiej rozdzielczości (47 MB) znajdziecie tutaj, w niskiej (14 MB) zaś - tutaj.

Miłego oglądania!

Komentarze (62)

Dodał(a): MonkOfWar

GuildWars.comTeenArena Net