Witamy! Jest niedziela 22.10.2017, godzina 10:05
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...czapki świętego Mikolaja dostawało się od avatara Dwayny podczas Eventu Bożonarodzeniowego?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Weekend & zmiany na HA; 10 tys. artykułów na GWWiki

PvP, GWWiki

02.08.2007

GuildWars.com


szystko wskazuje na to, iż ANet stara się zatrzeć złe wrażenie po niedawnych "uber-lagach". Jak wiadomo, lagi dotykają przede wszystkim rozgrywkę PvP - i to właśnie do ludzi zainteresowanych tym trybem kierowane były ostatnio weekendy - to Areny, to znów GvG. Teraz przyszedł czas i na Heroes' Ascent. Od jutra, od godz. 21.00, do 8.59 w poniedziałek podczas walk na HA otrzymywać będziemy podwójne punkty FB oraz, co najciekawsze, podwójne punkty sławy (Fame)! A zważywszy na to, że im dalej na HA dotrzemy, tym więcej punktów zdobywamy... szykuje się zacięta rywalizacja!

Jakby tego w kwestii HA mało, na GuildWars.com właśnie pojawił się news informujący o kolejnym tygodniu testowym na HA. Możemy więc najpewniej spodziewać się znaczących zmian - oby tylko nie takich, jak zmiana liczby graczy w drużynie z 8 na 6 (co ostatnim razem gracze przyjęli z wielkim niezadowoleniem, w wyniku czego przywrócono poprzednie ustawienia).

ficjalne Wiki GuildWars ma się z czego cieszyć: stuknęło im 10 tys. haseł! Jako dziesięciotysięczny został dodany ten oto, niezwykle obszerny artykuł poświęcony Wojnom Tengu, popełniony przez Wikipedystę o jakże oryginalnym nicku Alien. Choć GuildWiki.org nadal pozostaje źródłem największym (niemal 16 tys. haseł), wygląda na to, że dogonienie tejże strony przez GWWiki to już tylko kwestia czasu...

Z innej (technicznej) beczki: również jutro, w godzinach od 02.00 do 06.00 na serwerach GW przeprowadzana będzie konserwacja - nie należy się więc za specjalnie zdziwić, gdy w tym czasie dostaniemy DC.

Komentarze (32)

Dodał(a): MonkOfWar

GuildWars.comTeenArena Net