Witamy! Jest czwartek 21.09.2017, godzina 21:20
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...Zaklęcia(Enchanty), które nie wymagają celu(np. Zaklęcia Derwisza) omijają działanie Well of Profane?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

IGN.com presents... an ArenaNet production...

GWEN

02.08.2007

IGN.com


amiętacie newsa o GWEN na E3? Zawierał on film przedstawiający prezentację dodatku na tegorocznych targach przeprowadzoną przez Bena Millera. Zobaczyć (i usłyszeć) można było wiele ciekawych rzeczy, niestety sposób stworzenia filmu (kąt pod jakim widoczny był monitor, odległość itd.) uniemożliwiał dokładne przyjrzenie się prezentacji.

Wczoraj dzięki serwisowi IGN.com zyskaliśmy możliwość obejrzenia filmu, który co prawda nie jest dokładnie tym samym, co wyświetlano na ekranie w Santa Monica, pokazuje jednakże wszystkie te elementy, które widoczne były na E3. Niektóre elementy zostały pokazane w krótszej formie (np. podczas pokazu Płonącego Lasu nie widać Dziwnych, Jaśniejących Obiektów Na Ziemi, które można było ujrzeć na targach), całość została jednak estetycznie złożona (nie ma np. bez ekranów ładowania widocznych na E3, gdzie wszystko działo się na żywo) i opatrzona nowym komentarzem Bena Millera (bez takich kwiatków jak 'Yyy...' czy 'Polymock? Może pan to przeliterować?' ;) ).

Kilka różnych wersji (tak jakościowych, jak i przygotowanych dla poszczególnych odtwarzaczy) trwającego ponad 10 filmiku dostępnych jest tutaj.

Komentarze (13)

Dodał(a): MonkOfWar

GuildWars.comTeenArena Net