Witamy! Jest wtorek 17.10.2017, godzina 07:53
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...Oink to guziec, którego można spotkać jedynie w misji Gates of Kryta?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Szczegóły Sneak Peek weekendu + nowe screeny

szczegóły i screeny

08.08.2007

www.guildwars.com


ie lada kąsek dla tych, którzy wyczekują GW:EN - bowiem ArenaNet opublikowała informacje dot. nadchodzącego Sneak Peak Weekendu. Będziemy mogli między innymi uwiecznić swoje osiągnięcie w Hall Of Monuments, zwerbować pomocników z nowych ras takich jak Norn i Asura, wziąć udział w wyzwaniu w Mistrzostwach Nornów podnosząc tym samym swoją reputację pokonując przeciwników, potrenować z haniebnym Kilroyem Stonekinem w Dwarven boxingu oraz stawić czoła różnym wyzwaniom oraz stworom które znajdziemy w głębiach Tyrii.

ak już zapewne wiecie wszystkie bronie, XP, bohaterowie oraz rozmaite przedmioty będą dostępne wraz z oficjalną premierą zapowiadaną na 31 Sierpnia. Weekend rozpocznie się 24 Sierpnia, 2007 roku o godz. 12:01 AM czasu pacyficznego(-7GMT). Aby udać się do dalekich Dreszczogór i mieć dostęp do zawartości Sneak Peek weekendu, musimy porozmawiać z jednym z następujących NPC'ów:
Len Caldoron w Lwich Wrotach
Minister of Maintenance Raiugyon w Centrum Kaineng.
Bendah w Kamadanie


A na deser - kolejna porcja nowych screenów i concept artów z GW:EN - zapowiada się mniamniuśnie ;) Galeria jest dostępna pod tym adresem. A jakby i tego było wam mało na stronie DirectSong'a pojawił się Soundtrack z gry - jeśli ktoś dysponuje sumą $9.99 może zakupić sobie płytę z muzyką. Dodatkowo parę kawałków na stronie można odsłuchać za darmo.


Komentarze (46)

Dodał(a): Grethort

GuildWars.comTeenArena Net