Witamy! Jest czwartek 21.09.2017, godzina 21:19
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...kiedyś Tombs of Primeval Kings były tym, czym jest dzisiaj Heroes' Ascent?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

GW Platynowa Edycja, Sierpniowe ATSy

GWP + GWEN, ATS

09.08.2007

GuildWars.com


rzed nami kolejna 'unikalna' edycja Guild Wars. Tym razem nie będzie się ona jednak nazywać 'Special', 'Game of the Year' czy '1 Million', a po prostu 'Platinum Edition'. W skład tego mającego kosztować niecałe 60$ (bądź 50 Euro) zestawu wchodzi GWP oraz GWEN. Co ważne - nie mamy co liczyć na żadne dodatkowe bonusy, w rodzaju tych obecnych w ww. wydaniach. Zarówno podstawka, jak i dodatek występują tutaj w wersjach podstawowych (a więc tak, jak w czasie premiery) - żadnych dodatkowych slotów czy przedmiotów.

Platynowa Edycja pojawi się w sklepach wraz z premierą GWEN, a więc 31 sierpnia. Wszystkich zainteresowanych odsyłam również do tej strony, na której ANet zamieściło powiązane z tym produktem FAQ.

bliża się kolejna edycja ATSów, w związku z czym na GuildWars.com zawitały właśnie (nieco zmienione) zasady turniejów sierpniowych. Zaktualizowano informacje o nagrodach (wartych, jak co miesiąc, ok. 10 tys. $), modyfikacjom uległ też terminarz walk: postarano się, by wzięcie udziału w ATSach sprawiało jak najmniej problemów - niezależnie od strefy czasowej poszczególnych graczy. Regulamin znajduje się tutaj.

Jeszcze coś - niedawno gracze odczuć mogli coś na kształt powrotu lagów. Na szczęście nie ma jednak co psioczyć - całe zamieszanie wywołała... awaria klimatyzacji w budynku serwerowni w Los Angeles. Spowodowała ona podniesienie się temperatury do, uwaga, 46 stopni (!), co w konsekwencji doprowadziło do zrozumiałych problemów z serwerami. Klimatyzację wymieniono a sytuacja wróciła do normy. Ot, i kolejny sukces dzielnych amerykańskich informatyków na drodze do zbawienia świata...

Komentarze (10)

Dodał(a): MonkOfWar

GuildWars.comTeenArena Net