Witamy! Jest czwartek 21.09.2017, godzina 21:17
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...w starym nordyckim języku Rurik oznacza "sławny władca"?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Zmiany w systemie zdobywania Łaski Bogów

Favor of the Gods

09.08.2007

GuildWars.com


aska bogów jest w Guild Wars jednym z elementów, które scalają PvE z PvP. Choć właściwie może nie tyle 'jest', co 'była'. Dlaczego? Wszystko z powodu zapowiedzianych tutaj zmian. Od teraz Favor nie będzie już bezpośrednio powiązany z trybem PvP! Co więcej, zlikwidowane zostaje przydzielanie go poszczególnym regionom (Azjaci klaszczą w rączki i robią w majty ;) )!

O co więc chodzi? Najważniejsza nowość polega na zmianie obszaru obejmowanego Łaską Bogów, a zatem zyskiwania dostępu do szeregu możliwości z tym związanych (dostęp do FoW, UW etc.). Dotychczas Favor mógł spoczywać tylko na jednym z regionów, co następowało po wygraniu drużyny z danego regionu 5 razy pod rząd w HoH. Od tej chwili Łaska Bogów przyznawana zostaje całemu światu! Czyli w momencie jej zdobycia każdy gracz w GW może cieszyć się z jej błogosławieństw.

Byłoby to jednakże kompletnie bez sensu, gdyby zmianom nie uległ także sam sposób zdobywania Favora. Od tej chwili następuje to w wyniku nie wygrywania walk w HoH, a... zdobywania wymaksowanych tytułów (lista zaliczanych tytułów znajduje się tutaj, po premierze GWEN znajdzie się na niej jeszcze kilka nowych pozycji).

Za każdym razem, gdy zdobyty zostanie taki wymaksowany tytuł, zostaje to ogłoszone za pomocą komunikatu podobnego do tego, który informował o zwycięstwach w HoH. Nick i osiągnięcie zostają wyświetlone wówczas we wszystkich trzech stolicach, trzech lokacjach pozwalających na dostęp do UW i FoW oraz Wielkiej Świątyni Baltazara. Gdy zbierze się 20 takich osiągnięć, Łaska Bogów spływa na cały świat (hm) na okrągłą godzinę. Ponadto za każdy kolejny wymaksowany w ciągu tej godziny tytuł pozostaje ona 'włączona' dłużej o 3 minuty.

A co z HoH? Zwycięstwa nadal będą wyświetlane w formie widocznego wszędzie komunikatu, nie będzie to miało jednak żadnego efektu...

Komentarze (151)

Dodał(a): MonkOfWar

GuildWars.comTeenArena Net