Witamy! Jest piątek 20.10.2017, godzina 09:02
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...Las Echovald zamienił się w kamień po śmierci Shiro, która wywołała tzw. Jadeitowy Wiatr?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Wyniki loterii, znowu o GWEN

GWEN, Sweepstakes

11.08.2007

GuildWars.com


acznijmy od Return to Tyria - Sweepstakes. Ta zorganizowana z okazji zbliżania się premiery GWEN loteria (dostępna w dwóch wersjach - europejskiej i amerykańskiej) kusiła niezwykle cennymi nagrodami, wśród których największe, hm, pożądanie (?) budził niewątpliwie możliwy do wygrania 'kombajn'. A może raczej - 'kombajny'! Amerykanie mieli bowiem szansę na potwora od Alienware, Europejczycy zaś - 'customizowaną' maszynę Vadim. Oprócz samych PCetów na szczęśliwców czekały także rozmaite nagrody innego typu - sprzęt Razera czy podpisane egzemplarze GWEN.

Wyniki europejskiej edycji dostępne są tutaj. Tamteż znajdują się zdjęcia i specyfikacja wygranego komputera (który naprawdę budzi grozę). Niestety, nie zamieszczono poprawnych odpowiedzi - nie sposób się dowiedzieć, czy aby nie byliśmy blisko podania faktycznej liczby osób biorących udział w loterii (co było, przypomnijmy, pytaniem konkursowym). Wśród zwycięzców nie znaleźli się Polacy, czego można się było jednak spodziewać - zawarta w regulaminie lista państw, których obywatele mogli wziąć w konkursie udział, nie zawierała Polski.

Wygrywający ze Stanów i Kanady spadają z siedzisk po obejrzeniu tej strony.

rzedczoraj informowaliśmy Was o wideo-wywiadzie nt. GWEN przeprowadzonym przez serwis Gamespot oraz obszernej galerii screenów z tegoż tytułu zamieszczonej na Flickr przez MMOgnation. Na GuildWars.com pojawił się news, w którym znajdziecie się podsumowanie wywiadów, artykułów i innych materiałów nt. dodatku, powstałych w ostatnim czasie przy współudziale ludzi z ANet (do siedziby firmy w Bellevue zaproszono przedstawicieli kilku znaczących portali branżowych). Z czym więc warto się zapoznać?

IGN.com serwuje nam zestaw Hepi Mil, składający się z: kolejnego tekstu-zapowiedzi, wideo-wywiadu z Jamesem Phinneyem (tak, tym samym, który straszył nas na Gamespocie; jest to jednak, oczywiście, zupełnie nowy wywiad) oraz trzech filmów prezentujących gameplay. Tym ostatnim nadano wiele mówiące tytuły: 'Retreat' ('Odwrót'), The Forest is Burning ('Las płonie') i 'Group Battle' ('Pszczółka Maja Sobie Lata, Zbiera Nektar Dziś Na Kwiatach').

Gamespy ma dla nas po prostu tekst poświęcony dodatkowi (bieda z nędzą, co tak mało?).

Gamespot, oprócz wspominanego ostatnio wywiadu z panem Phinneyem, oferuje nam kolejną zapowiedź.

Gamesradar - to samo. Ot, krótki artykuł...

Destructoid uraczył nas całkiem obfitą zapowiedzią GWEN, na żadne rewelacje nie ma jednak co liczyć.

No i MMOgnation! Zapowiedź z kilkoma ciekawostkami (95% graczy posiada przynajmniej jedną postać na 20tym poziomie), wrażenia z początku prezentacji, opis jej właściwej części oraz wreszcie - wywiad z Beniem Młynarzem (Millerem).

Naturalnie, każdy portal dostarczył też nieco screenów. I weź tu się, człowiecze śmiertelny, nie pogub...

Komentarze (6)

Dodał(a): MonkOfWar

GuildWars.comTeenArena Net