Witamy! Jest piątek 20.10.2017, godzina 21:48
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...założenie słuchawek tylko na jedną godzinę, powoduje wzrost ilości bakterii w Twoim uchu o 700%?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Sneak Peek Weekend GWEN

GWEN

23.08.2007

GuildWars.com


oniec mniej lub bardziej mętnych zapowiedzi, niemal identycznych wywiadów oraz wywołujących ślinotok filmów/screenów... Już jutro bowiem rozpoczyna się Sneak Peek Weekend Guild Wars: Eye of the North (krótka nazwa, nie ma co). Osoby, które z wyprzedzeniem zakupiły GWEN Pre-order Bonus Pack, już teraz będą mogły położyć swe drżące łapska na grze i przez niemalże 3 dni cieszyć się wcześniejszym dostępem do części Dalekich Dreszczogór - z zachowaniem zdobytych przez ten czas przedmiotów, doświadczenia itd..

Event trwać będzie, podobnie jak i typowe "Double/Triple Fun Weekendy", od jutra, od godz. 21.00, do poniedziałku i godz. 8.59 (naszego czasu).

Co ciekawe, już teraz widzimy pierwsze oznaki tego wydarzenia. Dla przykładu w Lion's Arch po ulicach zaczęły radośnie pomykać szczury oraz przedstawiciele najbardziej charakterystycznego dla lochów (wg. systemu DnD, ale i nie tylko) gatunku - Szlamy :) . Jak informują nas dzielni wartownicy Lwiej Gwardii - Tyrią wstrząsnęła seria potężnych trzęsień ziemi... W tym momencie wiadomo już chyba, o co chodzi - twórcy od początku zapowiadali takie właśnie zawiązanie fabuły dodatku.

Ponadto na GuildWars.com pojawiła się możliwość pobrania elektronicznych wersji dwóch elementów zawartości pudełka GWEN - instrukcję do gry oraz mapę.

Komentarze (67)

Dodał(a): MonkOfWar

GuildWars.comTeenArena Net