Witamy! Jest poniedzialek 25.09.2017, godzina 18:42
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...Guild Wars jest jedną z najczęściej uaktualnianych gier na świecie?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

DirectSong i Update

update

31.08.2007

www.guildwars.com


ostępny jest już soundtrack z GW:EN.
Zarówno fani Guild Wars, jak i osoby, które po prostu lubią dobrą muzykę powinni wiedzieć, że soundtrack z Guild Wars: Eye of the North jest już dostępny na stronie DirectSong. "To jest najprawdopodobniej najlepsze dzieło Jeremiego Soule" jak można przeczytać na Music4Games, natomiast SoundtrackNet pisze "Soule stworzył cały świat muzyki". Wysoka jakość wersji z DirectSound zawiera całą ścieżkę dźwiękową z GW:EN, oferującą nie tylko wspaniałe doznania słuchowe, lecz również możliwość wypalenia jej na CD lub słuchania nie tylko podczas zaciętych bojów w grze. Więcej informacji tutaj.


Pokazy Handlowe

Guild Wars jest często częścią wielu pokazów handlowych na całym świecie. Od czasu pierwszej prezentacji na E3 w 2003 roku kontynuowaliśmy wizyty na tego typu imprezach, aby zaprezentować Guild Wars wszystkim tym, którzy jeszcze nie mieli z nią styczności, oraz aby spotkać się z już istniejącymi graczami. Wiele takich pokazów oferowało również mini dema gry oraz konkursy z ciekawymi nagrodami. Oto kilka pokazów, na których można było obejrzeć Guild Wars:

Guild Wars Collectibles: Skill Pins
Games Convention 2007
Penny Arcade Expo (PAX) 2007
Games Convention 2006
PAX 10k Arena
Gen Con 5k Arena
E3 2006
Penny Arcade Expo (PAX) 2005
E3 2005
Penny Arcade Expo (PAX) 2004
E3 2004
E3 2003

o testach, jakie nastąpiły w czasie sneak peak weekendu, AN postanowiła wprowadzić do gry następujące zmiany o których możecie przeczytaćw komentarzach na forum.

Komentarze (16)

Dodał(a): Grethort

GuildWars.comTeenArena Net