Witamy! Jest środa 18.10.2017, godzina 15:08
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...w czasach premiery GW: Prophecies niektóre runy kosztowały ok. 100k?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Impreza w chałupie Staśka Xunlaia; jak (nie) robić MMO?

ATS, MMO

08.09.2007

GuildWars.com


ytuł newsa jest mylący, przynajmniej w pierwszej części (i to częściowo ;) ). Nie chodzi o żaden event z okazji startu roku szkolnego tudzież inne kalafiory, a o ponowne otwarcie turnieju Xunlai... No, może nie do końca. Tym razem nie chodzi o turniej w pełnym tego słowa znaczeniu (w rodzaju tego, jaki swego czasu się w GW odbył), a o możliwość przewidywania wyników wrześniowego wydania "stutysięcznych" turniejów ATS. Po udaniu się na tę stronę możemy zaproponować własną wizję zakończenia najbliższych ATSów (niestety, opcji "Lag totalny i crash serwerów" nie przewidziano). Naturalnie, wcześniej należy się zarejestrować (bądź zalogować za pomocą danych podawanych przy okazji Xunlai House Tournamentu). Ciekawe, kto będzie zawodnikiem najczęściej typowanym do zdobycia pierwszego miejsca w HvH... Z pewnością nie ten nikomu nie znany X Ekelon X, który ostatnie trzy ATSy (pod rząd) wygrał zupełnym przypadkiem i jadąc na Muchozolu Extreme... ;)

Za poprawne trafienia - wirtualne nagrody w formie Tournament Reward Points (w liczbie nawet 250), pozwalające na wykup dodatkowych skinów broni w PvP.

innej beczki: podczas tegorocznego Games Convention pan Jeff Strain z ANet przyjął zaproszenie do wygłoszenia na tychże targach, na konferencji twórców gier, Mowy. Swoją drogą, ostatnimi czasy to całkiem popularna wśród twórców/wydawców/producentów/dystrybutorów/kogo tam jeszcze chcecie (byle siedzącego w grach) moda - wygłaszanie Poważnych Oświadczeń Komentujących Wydarzenia z Branży (Przeszłe, Teraźniejsze i Przyszłe). Przemówienie dotyczące, jak nietrudno zgadnąć, MMO (jak je robić, jak ich nie robić, co jest cacy a co be, itede) znaleźć od dzisiaj można również i na stronie Guild Wars - tutaj.

Komentarze (29)

Dodał(a): MonkOfWar

GuildWars.comTeenArena Net