Witamy! Jest piątek 20.10.2017, godzina 09:02
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...Kiedyś postacie mówiące w cut-scenkach nie ruszały ustami?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Różne różności XXL

misc

27.09.2007

Mail od Gail(e) ;)


rosz' bardz', kilka pomniejszych informacyj ze świata GW. Raczej nic, co mogłoby ściąć nas z nóg - ale zawsze warto być na bieżąco :) .

Na start - The Blitzers [BG], nowa Gildia Tygodnia. Łączy proletariuszy wszystkich krajów (czyt. graczy z Europy i Australii) i dostarcza nam kolejnej porcji Czegoś-Do-Czytania-Gdy-Naprawdę-Nie-Ma-Już-Nic-Do-Roboty (tutaj). Znowu krótko, znowu nic specjalnie ciekawego (może poza wywołującym jęki zainteresowania faktem, że [BG] początkowo było powiązane z Planeshiftem)...

Co tam, panie, dalej...? A, kolejny ATSik. Wrześniowy. W ten weekend. Zasady, jak zawsze - tutaj. Ciekawe, jak pójdzie z przewidywaniami dokonanymi dla Domu Xunlai, i na czym ma polegać niespodzianka Złego Człowieka (czyli X Ekelona X), o której tzw. Adzik nam opowiadał.

O, coś do zassania! Jeżeli, tak jak jeden z członków ekipy GW.pl, wciąż odczuwacie niesamowity popęd do zmieniania swoich forumowych awatarów 5 razy/dzień, skierujcie się pod ten adres. Znaleźć tam można niewielką (0,52 MB) paczkę zawierającą kilkanaście obrazków możliwych do wykorzystania jako awatary. Kilka prezentuje się nawet ciekawie (Vekk na haju?).

Z serii "A co to, co to za komunikat?" - nowy weekend, i oficjalne otwarcie sklepu z "merczendajzem". Weekendzik pozwoli nam na zarabianie podwójnych ilości punktów frakcji na AB, a potrwa (cóż za zaskoczenie) od godz. 21.00 jutro, do 8.59 w poniedziałek. A merczendajz? Już Was o nim informowaliśmy, i nic się w tym temacie nie zmieniło. Nadal bieda, nadal drogo...

o i na koniec ciekawostka, jeśli chodzi o GW2 (Grethort założył już zresztą poświęcony temu topic, o tutaj). Parę dni temu zamieściliśmy newsa traktującego o PC Gamer Special Issue: Ultimate Guild Wars Guide - w hamerykańskich sklepach od 25 września. Niestety (jak dla kogo), wystąpił pewien błąd w druku, w wyniku którego w magazynie nie znalazło się kilka fragmentów tekstu (trafiło akurat na "lore" GW2). W związku z powyższym, na stronie PC Gamera można zapoznać się z pełną wersją tegoż rozdziału - bez konieczności jakiejkolwiek rejestracji, opłat i innych głupot. Warto więc skierować się na tę stronę i poczytać - czeka na nas wiele interesujących faktów [SPOJLERY!]: w grze wystąpią Wielkie, Starożytne Smoki (przy nich nawet Glint to n00b), gildie nie będą ograniczały się do pojedynczych ras, Orr wypłynie na powierzchnię (w nieco nadgniłej formie), granice się pozmieniają, zostaną zawarte nowe, niespodziewane sojusze a z drzew oprócz liści sypać się będą Sylvari... A zresztą - poczytajcie sami :) !

Komentarze (12)

Dodał(a): MonkOfWar

GuildWars.comTeenArena Net