Witamy! Jest środa 18.10.2017, godzina 02:20
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...istniał kiedyś bug, dzięki któremu można było atakować ludzi ze swojej własnej drużyny?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Co się stało się (ostatnio)?

GotW, ATS, SotG, weekend

04.10.2007

GuildWars.com


ewsów garść zbiorcza po raz kolejny :) . Co tym razem w programie? "Taniec z Gildiami", "Kuchnia z ATSem", "Rozdział drugi, poprawiony" i "Weekend dobry, TWN!". No to jedziem!

Gildią tygodnia w tym tygodniu (!) została grupa GWOnline Guild [GWO]! Działająca od lutego 2005, powołana edyktem forum GWO (jej członkowie wciąż są powiązani z tym właśnie portalem), początkowo mogąca nazywać się np. Great Warthog Oink (hurra, hurra, wszyscy lubimy role-playing). W połowie amerykańska, w połowie europejska (+tzw. "Misie z Zagranicy": koala z Australii i panda z Azji), lubująca się w figlach "na Hardzie" (w artykule znaleźć można nawet krótką i jakże odkrywczą wskazówkę - podczas walk warto oślepiać i ogłuszać).

AaaTSy! Wrześniowe wydanie się zakończyło, znamy już końcowe rezultaty. Na pierwszym miejscu w turnieju 1v1 uplasował się gracz o nicku I Fretty I, zaś ATSa GvG wygrało Rebel Rising [rawr]. "Niespodzianką" X Ekelona X okazało się zajęcie przezeń miejsca nr 4 (czyjeś naciski? grabie wpadające przez okna?). Warto przy tym zaznaczyć, iż gracze z Bezmyslnego Dogadzania Sobie zajęli w ostatecznym rozrachunku 15 lokatę. Chętnych sprawdzenia pełnych wyników i porównania ich ze swymi przewidywaniami odsyłam tutaj.

Z kompletnie niezrozumiałych dla mnie powodów po pierwszym rozdziale SotG: Splits nadszedł, uwaga, rozdział drugi! Wciąż nie mogę pojąć logiki kryjącej się za tą decyzją, dlatego czym prędzej odsyłam Was na tę stronę. Opisy zabaw na kolejnych czterech wyspach czekają...

Ostatnia sprawa, nowy "łykent" (Papcio Chmiel tłumaczył - "łykent? to od łyku świeżego powietrza!"). Tym razem podwójnej uciechy doznamy podczas walk na Heroes' Ascent. W czasie standardowym, tj. od jutra (godz. 21.00) do poniedziałku (godz. 8.59) otrzymywać będziemy podwójne ilości tak Faction, jak i Fame. GL, HF!

Komentarze (18)

Dodał(a): MonkOfWar

GuildWars.comTeenArena Net