Witamy! Jest niedziela 22.10.2017, godzina 17:41
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...lure/pull oznacza odciągniecie potworów od sąsiednich grup, aby można je było łatwo zabić?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

(Mini) exclusive dla GW.pl; raporty, SotG

krecik (...?)

08.10.2007

GuildWars.pl, GuildWars.com


ak zapewne niektórzy z Was wiedzą, w ostatnim wydaniu CD-Action (10/07) ukazała się recenzja GWEN autorstwa niżej podpisanego (ocena: 9, po więcej szczegółów odsyłam do samego pisma). Jednym z jej elementów miał być (miał, bo w ostatecznej wersji się nie zmieścił) krótki wywiad dot. polonizacji GWEN, przeprowadzony przeze mnie ze znanym Wam dobrze Tomkowem z ekipy lokalizacyjnej gry, Albion-Localisations.com. Kilka osób zasugerowało, bym umieścił ów nieopublikowany fragment tutaj, na stronie tegoż oto zacnego portalu ;) . Otrzymałem na to zgodę Qnika, w związku z czym - jest. Zapoznać się z nim możecie w komentarzach.

innej, stricte Guildwarsowej beczki. Parę dni temu na GW.com zawitały dwa raporty z końcowych starć wrześniowego ATSa 1v1. Opis spotkania finałowego (I Fretty I vs Jamesb R) znaleźć możecie tutaj, zaś meczu stoczonego w półfinale (X Ekelon X - łobuz, który tryumfował w ostatnich trzech ATSach - kontra Jamesb R) - na tej stronie.

Zapraszam Was również do zapoznania się z trzecią już częścią State of the Game: Splits, dostępną w tym miejscu. Jestem jednocześnie przekonany, że wprost nie możecie się doczekać części ostatniej, zawierającej podsumowanie serwowanych nam przez ostatnie trzy tygodnie wypocin... Niestety, to dopiero za tydzień (na depresję polecam Pr0zak).

Komentarze (19)

Dodał(a): MonkOfWar

GuildWars.comTeenArena Net