Witamy! Jest piątek 20.10.2017, godzina 16:24
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...kiedyś role "Random Areny" pełniła "Competition Arena", do której płynęło się z Lion's Arch?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

BMP, GotW, Xunlai House, weekend

patrz: tytuł ;)

17.10.2007

GuildWars.com


acznijmy od czegoś, co wymyka się cotygodniowej (comiesięcznej?) rutynie - informacji nt. Bonus Mission Packa. Przypomnijmy - ten nie-do-końca-darmowy (dostępny bez dodatkowych opłat, acz tylko dla tych, którzy do końca października wydadzą w Sklepie GW odpowiednią kwotę) pozwoli nam na wzięcie udziału w specjalnych misjach, prezentujących ważne dla Tyrii wydarzenia (walki z Palawą Joko, losy Gwen po zniszczeniu Askalonu czy wynalezienie serka homogenizowanego "z extra dużymi kawałkami Popielców"). Z dokładniejszymi informacjami nt. BMP zapoznać możecie się tutaj, zaś odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziecie w tym miejscu. Najbardziej interesującą nas w tej chwili rzeczą jest jednak ten oto wywiad poświęcony Mission Packowi, przeprowadzony z Colinem Johansonem. Pan Przystojniak opowiada nam o 4 dostępnych w BMP misjach, zdradza także kilka innych ciekawostek (możemy się np. dowiedzieć, iż również w BMP znajdziemy kilka elementów łączących GW1 z sequelem, oraz że gość lubi pić pizzę i jeść piwo).

o tam dalej... O, kolejna Gildia Tygodnia! Misie-patysie nazywają się Liars Cheats And Thieves [Liar] i pochodzą z Ameryki (poza tym są normalnymi graczami PvE). Tym razem chyba warto zainteresować się tekstem - nie dość, że przedstawiają swój ulubiony build PvE (W/E, stance tank), to (o dziwo!) nie przechwalają się swoimi osiągnięciami! Wręcz przeciwnie, raczą nas niezwykle poruszającym, epickim opisem tego, jak dostali w zad w The Deep na HM. Aż się popłakałem. Klik.

zans na nagrody od Xunlai'ów ciąg dalszy! Już za chwileczkę, już za momencik rusza październikowy ATSik - a my dostajemy po raz kolejny szansę wykazania się zdolnością jasnowidzenia/strzelania/Gruntownych Analiz Wykresów Wszelakich. Po kliknięciu w ten link przeniesiecie się na stronę umożliwiającą dokonanie swoich przewidywań w zakresie wyników turniejów GvG i HvH. Warto się pospieszyć, pozostało już tylko 10 dni.

znowu Double Fun Weekend dla fanów PvP. Od piątku, godz. 21.00, do poniedziałku (8.59) podczas walk GvG zdobywać będziemy podwójne ilości Faction i - co najważniejsze - punktów Champion! Do roboty, tytuły czekają!

Komentarze (58)

Dodał(a): MonkOfWar

GuildWars.comTeenArena Net