Witamy! Jest niedziela 22.10.2017, godzina 10:02
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...możesz pomalować swój plecak i torby na dowolny kolor?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Halloween, (dziwny) SotG!

festiwal, SotG

24.10.2007

GuildWars.com


ad King Thorn i jego przaśne teksty wracają - już od najbliższego piątku Lion's Arch i Kamadan prezentować się będą w nowych, Bahrdzo Mhrocznych Bahrwach.

Oprócz figli znanych z poprzednich edycji otrzymamy również możliwość wzięcia udziału w czymś zupełnie nieznanym - Costume Brawl! Wystarczy pogadać z tzw. Bobbym (kto go tak nazwał...?), by już po chwili wylądować w specjalnym outpoście i wrzasnąć "WTF?!11jedenaście". Nasi bohaterowie ulegną pewnym zmianom, więc jeżeli kiedykolwiek marzyliście o sprawdzeniu, co czuje biedna Tahikora zbluzgana za tankowanie - macie na to niepowtarzalną szansę. Nasze (nie-)przeciętne umiejętności sprawdzimy na dwóch całkowicie nowych arenach (oraz dwóch mapach znanych już z HvH). Oprócz CB czeka na nas także nieznany jeszcze nowy typ przedmiotów eventowych oraz - zapewne - równie nowy (a przy tym trendi & dżezi, bo już nie "kaczi") fason "dyńki".

Z programem i szczegółowymi informacjami nt. imprezy możecie zapoznać się tutaj.

eżeli (tak jak ja ;) ) nie jesteście przesadnie zaangażowani w PvP, dokonanie wyborów w Xunlai House Predictions może nastręczać nieco trudności. Na szczęście zadanie to ułatwić może Wam ten oto dziwny SotG, w którym autorzy, Billiard z GWGuru oraz nasz niezastąpiony Harold J. Chow, przedstawiają swoje własne typy (co ważne - bez lania wody).

Komentarze (65)

Dodał(a): MonkOfWar

GuildWars.comTeenArena Net