Witamy! Jest środa 18.10.2017, godzina 02:09
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...ptaki Moa istniały naprawdę na Nowej Zelandii i zostały wytępione w połowie XIV wieku?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Wyniki konkursu halloweenowego (i nie tylko)

misc ;)

31.10.2007

GuildWars.com


dzisiejszym wydaniu Wiadomości, Faktów i Informacji na największą uwagę zasługują niewątpliwie wieści dot. zorganizowanego przez ANet "kontesta na helołyna". W tej wesoluchnej zabawie chodziło, tak jak i rok/dwa lata temu, o zaprezentowanie Czegoś Powiązanego z GW i Halloween. Jak to zwykle bywa - oprócz standardowych malowanek, wycinanek, wylepianek i wyrzynanek (drążone kalafiory etc.), nadeszło również kilka zdjęć tzw. "przebierańców". Ach, te opływowe (wręcz aerodynamiczne) kształty pani ze zdjęcia nr 1, ten szczery i ciepły uśmiech na zdjęciu nr 5 (dziś już chyba nie zasnę)... A poważnie(-j) - zwycięskie pozycje są naprawdę niezłe (tym razem nie ma już żadnych Felixów the Charrów i innych Jaśków Wojaków Cz)! Ze wszystkimi wyróżnionymi pracami możecie zapoznać się tutaj, zaś listę nagród znajdziecie w tym miejscu.

innej beczki: ANet przypomina o kończącej się możliwości dokonywania zakupów w GW In-Game Store/NC Soft Store (o ile jesteśmy zainteresowani Bonus Mission Packiem). Jeśli dobrze liczę, ostateczny deadline to godz. 7.59 naszego czasu (jutro). Wszelkie szczegóły dot. BMP - na tej stronie.

Zakończyła się październikowa sesja ATS. Palmy (dynie?) pierwszeństwa w ATSach HvH i GvG przypadły tym razem odpowiednio:

graczowi Murder Za (w finałowej walce uległ mu Cs Element)
gildii Delta Formation [DF] (w finale dołożyli oni Supernovie Jpn [SpNv])

Warto przy tym zaznaczyć, iż Laxigen Addicts [LAX] zajęli trzecie miejsce, Absence Of Brain [tard] - trzynaste, zaś swojskie (i Bezmyslne) Dogadzanie Sobie [MSI] zdołało uplasować się ostatecznie na 14 lokacie. Pełne wyniki rywalizacji dostępne są pod tym linkiem.

Z lekka zgrzybiały już chyba Sean Ferguson z ANet postanowił powspominać, jak to drzewiej (lepiej?) bywało, czego wynikiem jest, uwaga, kolejny SotG! Wydaje mi się, że warto poczytać - staruszek mamle w nim o wielu w miarę interesujących sprawach, w tym także np. o pijakach (ang. "spiryt spammer").

PS Ech, ta Elemka... ;>

Komentarze (39)

Dodał(a): MonkOfWar

GuildWars.comTeenArena Net