Witamy! Jest środa 18.10.2017, godzina 02:05
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...gdy kichasz z otwartymi oczyma gałki oczne mogą zostać wypchnięte?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Spory update, nowy contest i stare koronki

misc ;)

09.11.2007

GuildWars.com


j! Sporo się, panie, dzieje! Rzecz najistotniejsza - patch. Naprawdę dużo mieszania w skillach (na największą uwagę zasługuje chyba uczynienie z Mending elite'a), tylko czekać bluzgania (prosiłbym jednak o wstrzymanie się i wyładowanie emocyj poprzez np. gryzienie kaktusa). Bez dłuższego przynudzania - odsyłam do komentarzy, tam czeka na Was jeszcze ciepłe (acz z lekka stygnące) tłumaczenie update'a popełnione przez naszego milusińskiego, Tomcia Kamyka.

Dalej, hm... nowy contest! Tym razem ANet stawia przed nami wyzwanie polegające na zaprojektowaniu świątecznych nakryć głowy możliwych do zdobycia podczas tegorocznego Festiwalu Zimowego. Nagrody, choć nie tak atrakcyjne jak w ATSach, są naprawdę ciekawe (to np. Miniature Asura). Z wszystkimi szczegółami zapoznać można się tutaj.

Na pisanie o kolejnej partii nieśmiertelnego zestawu SotG + GotW za bardzo siły nie mam, ale cóż... są. Znowu. Jak zawsze. Tym razem jest jednak całkiem oryginalnie. GuildWars.com pozazdrościło naszemu portalowi i postanowiło pokazać, że też stać ich na wywiady, czego efektem jest State of the Game: Interview with DF [Delta Formation, zwycięzcy ostatniego ATSa GvG), czyli po polsku: "Prześcieradło na telewizorze: Mandryl za szafą (WTF?!).

A GotW? Jeżeli jesteście ciekawi zwyczajów Australijczyków i ich sposobów na namnażanie się królików, stert mokrej bielizny i warzyw o zabawnych kształtach, powinniście skierować się na tę stronę.

Komentarze (52)

Dodał(a): MonkOfWar

GuildWars.comTeenArena Net