Witamy! Jest środa 18.10.2017, godzina 02:16
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...w starym nordyckim języku Rurik oznacza "sławny władca"?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Promocyjne ceny GW (i nie tylko)!

różne takie nudy ;)

13.11.2007

GuildWars.com


d 15 listopada do końca br. w Guild Wars In-Game Store oraz online'owym sklepie PlayNC trwać będzie specjalna promocja świąteczna. Każdy, kto w tym czasie zdecyduje się na włożenie do wirtualnego koszyka równie wirtualnej paczki z GWEN otrzyma automatyczną zniżkę 50% na dowolną z wybranych przez siebie kampanii. Dodajmy, iż owa zniżka może być naliczona zarówno podczas jednoczesnego zakupu obu pozycji, jak i dwóch transakcji dokonanych oddzielnie (acz wciąż w obrębie roku A.D. 2007). Szczegóły: tutaj.

Również wczoraj serwis FilePlanet udostępnił serię 5 tys. kodów trialowych, umożliwiających rozgrywkę w każdą z trzech kampanii, w standardowym dla triali GW czasie (do 10h gry w obrębie 14 dni). Sprawdzić, czy aby nic nie zostało, można pod tym adresem.

cyklu "Dla tych 50% polskiego społeczeństwa, które to [procenty] lubią/umieją czytać": całkiem interesujący SotG, w którym Isaiah Cartwright komentuje zmiany dokonane w umiejętnościach przy okazji ostatniego patcha; zauważa przy tym błyskotliwie, iż istnieją argumenty tak za, jak i przeciw. Tekst jest dosyć długi, a mimo to nie pojawia się w nim żaden amerykański przecinek (czyli tzw. "fcuk") - widać więc, że Izzy to nie Ozzy, i jest opanowanym chłopczykiem.

No i gwoli kronikarskiego obowiązku (choć pojęcia nie mam, po kiego grzyba ktoś z nas, Polaków mieszkających w Polsce/Europie, miałby to czytać): wyniki pierwszej części Minimanii, 125 nicków i wylosowanych mini-petów. Ziew.

Komentarze (48)

Dodał(a): MonkOfWar

GuildWars.comTeenArena Net