Witamy! Jest środa 18.10.2017, godzina 02:09
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...przed GW: Factions, Soul Reaping nie miał żadnych ograniczeń, a Minion Master mógł mieć nielimitowana ilość minionow?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Drobne zaległości ;)

misc

15.11.2007

GuildWars.com


ak to mówią: "lepiej późno, niż wcale". Czasu mało, Grethort bez internetu, więc się zrobił mały lag. No cóż, trza to szybko naprawić!

Po pierwsze: kolejne zmiany skilli (czyt. patch). Izzym porzucali o ścianę i wpadł na parę nowych pomysłów. Tłumaczonko: w komentarzach.

Po drugie: jakby mało było obniżki 50% na kampanie (przy kupnie GWEN), to jeszcze ANet postanowiło pozwolić na niezwykle tani zakup tzw. Unlock Packów (zestawy odblokowanych umiejętności, upgrade'ów do PvP i takie tam). Leniwych i mających za dużo kasy odsyłam pod ten adres.

Po trzecie: kolejne GotW. Ich tag brzmi dla nas dosyć swojsko, brzmi bowiem tak: [UJ]. Od razu wyjaśniam, iż zdrową reakcją jest skojarzenie z Uniwersytetem Jagiellońskim, niczym innym. Artykuł o międzynarodowych (ale na szczęście: United) Jedi czeka na Was tutaj.

Po czwarte: weekend. Tym razem w programie: podwójne punkty na HB (Factions oraz punkty do Commandera). Czas trwania jak najbardziej standardowy - od jutra, godz. 21.00, do poniedziałku, godz. 8.59.

Uff. ;)

Komentarze (22)

Dodał(a): MonkOfWar

GuildWars.comTeenArena Net