Witamy! Jest środa 18.10.2017, godzina 15:06
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...nie możesz poruszać się szybciej niż o 50%?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

(Lag) News...

patch (m.in.)

19.11.2007

GuildWars.com


znów, z przyczyn raczej niezależnych od niżej podpisanego - opóźnienie. Przepraszam, i czym prędzej (ekhm) naprawiam braki.

ANet zaserwowało nam kolejne dwie aktualizacje (z czego druga jest po prostu powalająco obszerna), ich tłumaczenie czeka na Was w komentarzach. Padają nawet sugestie, że w plikach siedzi sobie Bonus Mission Pack, hm.

Zaproszono nas do korzystania z merchandise'u Guild Wars... Właściwie od czasu wprowadzenia produktów poświęconych tej grze do sklepu PlayNC nic się nie zmieniło, ale może warto zobaczyć - jeżeli jest się w zasięgu wysyłki i ma się pieniądze, to czemu by się nie ubrać w Czahrny Tiszehrt z Mhrocznymi Czahrrami? Prawie jak koszulina Behemotha czy innego Immortal (teraz: "I") ;) . Odsyłam Was więc pod ten adres.

Twórcy gier MMO (odpowiedni news pojawił się również na stronie naszej ulubionej gry, tj. WoWa) propnują zakup specjalnego "Kalendarza MMO na rok 2008". Nie chodzi tu o typowe gadżety i nabijanie im kabzy, a o akcję charytatywną! Dzięki inicjatywie portalu MMO Portal (ekhm) możemy pomóc St. Jude Children's Research Hospital, a przy tym stać się posiadaczami unikalnego i Niezbędnego Dla Każdego Szanującego Się Gracza MMO Kalendarza z Obrazkami. O akcji przeczytać można tutaj, zaś pobawić w świąteczne zakupy - na tej stronie.

Komentarze (10)

Dodał(a): MonkOfWar

GuildWars.comTeenArena Net