Witamy! Jest niedziela 22.10.2017, godzina 15:52
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...Oink to guziec, którego można spotkać jedynie w misji Gates of Kryta?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Skryba jest plecy! (ang.

misc :)

21.11.2007

GuildWars.com


aaak! Nasz najukochańszy, miłościwie nam panujący (ale i milczący już chyba z pół roku) Skryba powrócił! Pod tym linkiem kryje się najnowsze wydanie tego chyba najciekawszego ze wszystkich "cyklicznych" artykułów. Oprócz standardowej dla Skryby maniany pt. "RAoK" (Random Acts of Kindness) przeczytać możemy co nieco nt. nowych eventów! W ciągu najbliższych kilku dni na wszystkich trzech kontynentach będziemy mieć okazję Skosztowania Przepysznych Smakołyków (ależ to słodko brzmi), co ma umilić nam chłodne, jesienne dni. Szczegółów spodziewać możemy się zapewne już niedługo.

Jeszcze bardziej tajemniczo zapowiada się kolejne wydarzenie, mianowicie zaś: Dni Bohaterów (idiotyczna nazwa robocza na użytek własny). Najbliższe tygodnie mają zapoznać nas z ich historiami (do czego walnie przyczyni się tzw. Historyk Durmand), mowa też o "excellent rewards". "OCB"? Czyżby to właśnie miało być tym "Czymś Dużym" zapowiadanym swego czasu przez Gaile Gray? Oby!

niejszą ekstazę wywołuje fakt pojawienia się kolejnego wydania GotW. Panowie nazywają się bardzo epicko (Dragons of Eisengard [DOE]) i stanowią nie-powalającą oryginalnością gildię PvE. Pochodzą głównie z Anglii i - jak 99% innych GotW - planują grać w GW2. Prawie mnie to porwało. Tu.

Fanów rozgrywek PvP powinien zainteresować jeszcze ten oto artykuł, w którym dokładnym zestawieniom poddano skille używane podczas październikowych ATSów (tak GvG jak i HvH).

Komentarze (23)

Dodał(a): MonkOfWar

GuildWars.comTeenArena Net