Witamy! Jest środa 18.10.2017, godzina 02:16
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...Orion i Orion Elek z Pre-Searingu to prawdopodobnie ta sama postać?
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Bonus Mission Pack, aktualizacje i cała reszta...

misc

30.11.2007

GuildWars.com


statnimi czasy nie działo się w świecie GW nic specjalnie ekscytującego (czy aby na pewno? klik), teraz jednak w końcu otrzymaliśmy to, na co tak wielu czekało - Bonus Mission Pack! Jeżeli należysz do grupy ludzi zakwalifikowanych do korzystania z niego, wystarczy teraz jedynie udać się do LA, Kaineng City albo Kamadanu i pogaworzyć z Durmandem Historykiem. Dziadek ten obdarowuuje graczy specjalnymi książkami, zapewniającymi dostęp do unikalnych misji powiązanych z BMP. No cóż, wreszcie wyjaśni się, co Gwen robiła po tym, jak opuściliśmy Askalon w GWP...

Otrzymaliśmy również kilka aktualek - pierwsze były tak małe, że nie warto było o nich w ogóle wspominać, teraz jednak przyszedł czas na kolejne zmiany (znów jest grzebanie w skillach). Tłumaczenie - w komentarzach.

wagę warto zwrócić również na listopadowe ATSy - znamy już wyniki rywalizacji: ATSa HvH wygrał The Getaway Special, zaś w GvG zatryumfowało Heart of Ashes and Dust [HaND]. Pełna wersja wyników (wraz z zestawieniem skilli użytych podczas turniejów) dostępna jest tutaj, zaś pod tym adresem czekają na Was raporty poświęcone meczom finałowym turnieju. Polacy tym razem nie powtórzyli sukcesu z zeszłego m-ca (trzecie miejsce w ATSie GvG) - w HvH I Adzik I zajął dziewiątą lokatę, zaś Absence Of Brain [tard] uplasowało się ostatecznie na dwunastym miejscu w GvG.
A grudniowe ATSy? Nadchodzą.

Ach, no i SotG - w najnowszym wydaniu Harold J. Chow poddaje analizie wpływ ostatnich balansów na stan rozgrywki (kwestie w rodzaju "LoD a WoH" itd.).

Ach #2 - weekendzik: tym razem "podwójnej radości" doświadczymy walcząc na AB. Już za niecałe półtorej godziny (czyli o 21.00) podwojeniu ulegnie liczba punktów frakcji zdobywanych tamże; bonus utrzyma się do 8.59 w poniedziałek.

Komentarze (48)

Dodał(a): MonkOfWar

GuildWars.comTeenArena Net