Witamy! Jest środa 18.10.2017, godzina 02:07
Guild Wars 2 Fansite
News
Forum
> Guild Wars <
Download
Lore
Gra
Dodatkowe Informacje
PvE
PvP
Społeczność
> Guild Wars: Beyond <
Wojna w Krycie
> Guild Wars 2<
Informacji o Guild Wars 2 szukaj na nowym portalu
FAQ
Kontakt
...jeden z najemników, Yuun mówi, że ostatnio, gdy majsterkował, zrobił coś na kształt wózka - deskę z 4 kółkami, na której można jeździć i balansować :)
Partnerzy:

Kup Guild Wars
klient

Święta z GWEN, aktualizacja

event, update

07.12.2007

GuildWars.com


o, wreszcie coś interesującego. :) ANet jest "koffane" i postanowiło dać nam 10 dni "fanu" z GWEN! Od dzisiaj, aż do 16 grudnia, grając w dodatek otrzymywać będziemy liczne bonusy - za główne questy wykonane tamże dostaniemy trzy razy więcej doświadczenia, wytrychy wypadać będą trzy razy częściej, dropić też będą trzy rodzaje przedmiotów specjalnych itd.. Ze szczegółami zapoznać możecie się tutaj (na dole).

Co więcej, postanowiono umożliwić zabawę w GWEN postaciom na poziomach 10+ - po zagadaniu do specjalnego NPCa dostaną po prostu na obszarach z GWEN specjalny buff "Journey to the North", podwyższający ich statystyki do tych charakterystycznych dla bohaterów na 20 lvl.

A co z sierotkami bez GWEN? I o nich ANet pomyślało, oferując specjalny trial 5h/14d (5 godzin gry na przestrzeni 2 tygodni). Tym razem jednak nie trzeba robić nic, poza wpisaniem jednego, uniwersalnego kodu: 2NNJD-B39M7-CDGPJ-9Q9B2-DH312.

By zrozumieć cokolwiek z tego mojego bełkotu warto skierować się do komentarzy, gdzie czeka na Was wiele tłumaczące, nomen-omen, tłumaczenie. Aktualizacji. I proszę zauważyć, że w Kamadanie pojawił się pewien ciekawy znak...

Komentarze (83)

Dodał(a): MonkOfWar

GuildWars.comTeenArena Net